Title

Bist Du sicher?

Forum Šuniukas naktimis cypia (32)

Šuniukas naktimis cypia (32)

Inga 
Zitieren | vor 6 Jahre
edited by
Gabija 

Nežinau ką daryt-mano šuniukas naktimis cypia-nenori būti vienas. Įsileisti į miegamąjį nenoriu, nes kur jis eina-ten pilna balučių, o kambarys-klotas kilimu. Taip pat daro ir ant lovos. Taigi-tenka nakčiai uždaryt kambary, bet jis kambary kaukia. Ir braižo duris. Bandžiau ignoruoti-nepadeda-jis gali kaukti visą naktį-tik aš negaliu sau to leisti, nes aplink kaimynai a ir miego norisi...
Šiuo metu būna apie tris staugimo epizodus per naktį-pirmą, trečią ir apie penktą-taigi-bemiegės naktys.. Ką daryt?

laura 
Zitieren | vor 6 Jahre
edited by
laura 

Nieko nedaryti,tai visi pergyvena.
Nebent prieš miegą pasistengti kuo labiau nuvarginti šuniuką žaidimais. Taip pat,kad būtų spėjęs po pavalgymo išsisiusioti ir pan.
Bet iš savo asmeninės patirties žinau,kad retai kada padeda.
Dažniausiai visi savo repertuarą atklauso ir "atnemiega"
Į lovą imti nepatarčiau. Tegul miega savo vietoje.
Mano vienas iš šunų naktimis kiauksėdavo kaip skerdžiamas. Ir pirmą savaitę apskritai beveik nemiegojau. Paskui jau leisdavo iki 5 ryto pamiegoti,o po truputėlį ir visai nurimo
O šiaip įvairių patarimų esu išbandžius ir pūslę su vandeniu padėti šiltą (ne karštą tik ),ir laikrodį tiksintį,ir skuduriuką iš seno lizdo...arba savo panešiotą rūbą (kad kvapas ramintų),bet man niekas negelbėjo.

Zitieren | vor 6 Jahre

1. Reikejo rinkis informacija ir skaityti apie mazo suniuko isigyjima, laikyma ir prieziura pries ji isigyjant.

2. Jai jau visdelto isigyjot, tai tikrai uzdarymas tamsiai viena kitam kambari nepades, nuimkit kilimus ir pasuguldykit suniuka save sales ( ne lovoje sale jos), bent jau pora naktu, paglostykit, nuraminkit, kai kurie net susikrausto miegoti ant zemes sale suniuko kol jis pripranta nakti miegoti ramiai, suniuka reikia ne izoliuoti, jam reikia seimininko meiles supratimo ir silumos, galiu palinketi tik kantrybes.

Zitieren | vor 6 Jahre

loke 2loke 2:

Nieko nedaryti,tai visi pergyvena.
Nebent prieš miegą pasistengti kuo labiau nuvarginti šuniuką žaidimais. Taip pat,kad būtų spėjęs po pavalgymo išsisiusioti ir pan.
Bet iš savo asmeninės patirties žinau,kad retai kada padeda.
Dažniausiai visi savo repertuarą atklauso ir "atnemiega"
Į lovą imti nepatarčiau. Tegul miega savo vietoje.
Mano vienas iš šunų naktimis kiauksėdavo kaip skerdžiamas. Ir pirmą savaitę apskritai beveik nemiegojau. Paskui jau leisdavo iki 5 ryto pamiegoti,o po truputėlį ir visai nurimo
O šiaip įvairių patarimų esu išbandžius ir pūslę su vandeniu padėti šiltą (ne karštą tik ),ir laikrodį tiksintį,ir skuduriuką iš seno lizdo...arba savo panešiotą rūbą (kad kvapas ramintų),bet man niekas negelbėjo.

Mazam suniukui kaip ir mazam vaikui, juo labiau jai jis tik pirmos naktys naujuose namuose tikrai nepades uzdarymas kitam kambari tamsiai. Tarkim Dessai mes irgi buvom paskyre jos vieta, deja naktimis ji geriau ateidavo ant saltu grindu, prie lovos bet sale seimininku, nei siltai guolyje miegoti, kai apsiprato prie musu prie nauju namu ir prie aplinkos dabar ramiai miega ir kitam kambary ant savo megstamo foletio .

Inga 
Zitieren | vor 6 Jahre

Na mano šuo turi guolį, jis nemiega ant plikų grindų ir jam nešalta.. Jam nuobodu. Be to, šuo gyvena namuose daugiau nei mėnesį ir necypė tol, kol neiškraustėm iš kambario dėl jo begalinio sysiojimo ..

Zitieren | vor 6 Jahre

Suniukas ir sysios dar jam juk tik 3men kiek maciau profilyje, O jai suniukas ne pirmas dienas namie vadinasi kaip Loke ir sake reikes per tai pereiti kol pripras but vienas kitam kambary uzdarytas...

Gabė 
Zitieren | vor 6 Jahre

mums ir taip buvo, labai vargina. Nieko ir nepadarysi, eisi pas šunį, pabūsi kol užmigs ir vėl.... bet po to pradėjo visą tai retėti, o dabar jau kaip ir išmiegame visą naktį. patariu, nenusileisti šuniui ir jį partinti nuo mažų dienų. tai retės šuniui augant. dėja nieko nepakeisi... vaikystė sunki .

Šailas ir mano kambary miegojo, nes tai į lovą įlįstavo, tai išmatų bei balučių pradėdavo rastis per naktį. tai apsigyveno kolidoriuje (savo kambario neturi, platus, ilgas.) dabar jau pripratę.

Zitieren | vor 6 Jahre

Kaip kažkas ir sakė juk čia kaip vaikai zarą parsivežėm trijų mėnesių, ji labai bijojo net nevaikščiojo tai ir elgėmės kaip su vaiku, mikdydavom, glostydavom, o dabar ponia priprato mus migdyti būna lovoi kol žiūrim tv, o kai išjungiam supranta kad einam miegot ir eina į savo lovą. Šiuo metu esame išvykę ir jai nauja vieta, viskas buvo gerai kol nereikėjo eit miegot, išjungėm šviesą ir pradėjo bijot tai teko pasišaukti pas save ir nuraminti, užmigo ir naktis praėjo ramiai žiūrėsim kaip iki penktadienio pripras po to jau namo važiuosim P.S sorry už tokią ilgą istoriją

Inga 
Zitieren | vor 6 Jahre

Jau nebecypia Tris naktis-ramybe. Valio!!!!!

laura 
Zitieren | vor 6 Jahre
edited by
laura 

Dessa,ai,aš gal ir per griežtai,bet aš vistiek palikdavau ją savoje vietoje ir viskas. su laiku nurimo. Bandžiau ,tiesa,vienakart Lokytės pagailėjus kambarin įsileisti naktį,maniau nurims ir šalia miegos mano ranką jausdama...tai kur tau !! Pradėjo šokinėti,kaldrą tampyti dantukais Taip ir išstrakinėjo šalia iki ryto
Tai daugiau nenusileidau. Ir nurimo po kelių naktų cypimo

P.s. O dėl sysiojimo,tai pvz mano draugė augino šunį tik savo kambaryje,nes tėvai pedantai labai pyko,kad dergia visur,tai va ji ką padarė,išklojo visą savo kambarį plėvele polietileno iki pat kraštų,o ant viršaus dar laikraščiais klojo. Ir nenukentėjo nei kilimai,nei niekas .Taip ir gyveno kol šuniukas sysiojimą išaugo
Jau tenka pakentėti vienaip ar kitaip

Zitieren | vor 6 Jahre

Viskas gerai Loke , juk kiekvienas suniukas individualus, ir tik seimininkas gali atrasti budu kaip suniuka pripratinti prie vienu ar kitu dalyku, is sono neretai buna labai sunku kazka patarti, nes tai kas tinka vienam suniukui toli grazu netiks kitam. Tarkim su Dessa nebuvo jokiu problemu del cipsejimo naktimis, mat mes ja parsivezem is Lenkijos 7val ryto, visa nakti ji praleido masinoje, tai gryzusiai jau nebuvo noro nei cypseti nei verkslenti gryzo pavargus ir griuvo miegoti kelias valandas, net maitinti pagal laika neprizadinau niekaip , tada likusia dienos dali apsivaiksciojo apsiuoste apsiprato ir nakti ismiegojo puikiai, tik kelis kartus keldavosi zaisti su zaisliukais kamuoliukais, ridenti, loti, urgzti ir taip kelis kartus per nakti , tai tesesi kol nepradejom eiti i lauka , ir ka istverem nekreipdami demesio i ja, nes kai imdavom drausminti mazoji isisiautedavo dar labiau , va prisiminimai kokie, bet malonus . Juk ir kiekviena situacija skirtinga... Mes jos i atskira kambari neuzdarinejom vienos, zinojom kad mazas suniukas sysioja namie, ji stengdavosi visada eiti ant paluciu, bet pasitaikydavo kad uzsimiegojus ir nespedavo pribegti arba tiesiog neapskaiciuodavo atstumo ir pritupdavo nepasiekus palutes, nu buna taip cia viskas normalu, ta reikia isgyventi tiesiog, tam nusiteikti . Dessa visada miegodavo tam paciam kambari, meginom ja pripratinti prie jai parinktos musu vietos, taciau ji uzsispyrus, atrodo palieki vietoje kur silti patalai, o nubudus nakti arba ryte randi atejusia arciau ir susisukusia ant zemes, bet kuo arciau sale, nu ir perkelem tada jos ta vieta su visais patalais, ir jokiu problemu nebuvo...

mangofruit papasakokit savo istorija kaip pavyko susitarti su savo suniuku, kokiu priemoniu emetes, labai idomu .

Inga 
Zitieren | vor 6 Jahre
edited by
Inga 

Teko užsispirti ir nepasiduot provokacijoms Keldavausi naktį, drausminau, porą kartų paragavo ir tapkės(neskaudėjo labai)
Daug žaisdavome prieš miegą, kad pavargtų. Pamaitindavau. Manau, kad veiksmingiausia buvo tapkė..

Zitieren | vor 6 Jahre

Esu tai patyrus... 3 valandos nakties....Garsus cypimas...Tai būdavo...Eidavau naktį žiūrėt,bet štai prieisiu prie patarimo..Jūs atsikelkite ir pažiūrikėte ko gi jūsu šuo nori.Suteikite meilės panešiokite.Įspėjimas : Jeigu jis sieka miegoti su jumis tai siūlau neįleisti o palydėti iki šuns guolio.Jai niekas nesikeis ir šunelis cyps tada pabandykite guoli pastatyti šalia jūsu lovos.Jai tris dienas necype nereiškia,kad nepasikartos manau dar pasiklausykite mūsu patarimų.. Ir linkiu sėkmės.

Zitieren | vor 6 Jahre

Kadangi šuniukas dar mažas, jam gali trūkti mamos, reikalauti dėmesio, todėl didelė tikimybė, kad kol apsipras cypaus. Pati esu kątik parsivežusi 2mėn. šunelį, naktį cypsi, prašosi dėmesio. Taip yra, reikia tai išgyventi.

Zitieren | vor 6 Jahre

Kad mažas šuniukas mažiau cyptų galima imtis keleto gudrybių. Pirmiausia-galima jam padėti kokį minkštą, švelnų žaislą. Šunį, meškiną ar bet ką kita. Kad šuniukas turėtų prie ko prisiglausti-minkšto, švelnaus, gauruoto. Taip pat galima netoliese pastatyti garsiai tiksintį laikrodį-sako ramina.

Zitieren | vor 6 Jahre

galima pripilti silto vandens i medicinine pusleir ivyniojus i koki drabuzi padeti suniukui,kad galetu glaustis prie silto kuno...

Zitieren | vor 6 Jahre

Man kažkaip sekasi (bent jau kolkas)-pavyksta išvengti cypiančių šunų Nei vienas mano įsigytas nekeldavo nei daug triukšmo, nei miegot netrukdydavo. Pirmom dienom mažiukas painkšdavo, bet ne tiek kad keltų kažkokius nepatogumus.

Eva 
Zitieren | vor 6 Jahre

Mes kai isigijom Dzere buvo gana didele 3men,bet nekauke nieko.Tik labai nervinosi kai palikau viena uzdaryta tuolete.Kadangi nieko namie nebuvo reikejo kaskur uzdaryti,tai gryzus vonioje buvo betvarke .Bet kaimynai sake neinkste .

Zitieren | vor 6 Jahre

Iš tikrųjų, tai labai negerai šuniukui pradėjus cypti eiti jį guosti, glostyti ar žaisti su juo. Taip galit prisidaryti labai didelių problemų į ateitį. Šuo greitai supras kad cypdamas ar lodamas sulauks jūsų dėmesio. Ir paskiau turėsit konfliktų su kaimynais. Reikia elgtis taip kad šuo suprastų jog cypimu nieko nepeš. Tegu pacypia-pavargs ir nustos. Jei jau labai norisi šuniuką paglostyt, galima tai padaryti būtent tada kai jis liausis cypęs. Leisti šuniukui miegoti kartu ar lovoje taip pat negerai, jei ateity to leisti neplanuojama.
Arko kai įsigijau jis pirmas kelias dienas paliktas vienas trupučiuką negarsiai painkšdavo. Bet painkštęs kokias 3-5 min. ir nieko tuo nepešęs-nustodavo.

Zitieren | vor 6 Jahre

Maniškis irgi cypia. Bet dažniausiai apie 5.30 val. ryto, o tėvai keliasi 6val., tai kai ateina tėvai tai nebecypia.

Du must eingeloggt sein