Title

Oled sa selles kindel?

Foorum Koeraga lendamine (17)

Koeraga lendamine (17)

Tsiteeri | online
muutis

Nimelt kolm koera, taksid ja berna.. Lennata oleks vaja Lõuna-Ameerikasse, ehk oskaks keegi mingkeidki soovitusi anda. Taksid on 7kg , seega saaks salongi , ´kuid kuhu berna.. maha ei jäta ju. Suund üks ots ja kevadel, sihtpunkt on Bolivia või Peruus Lima linn. Asjaga on nii palju kiire, et kevadel peaks minema. Lisks mis summaga arvestada?

Tsiteeri | online
muutis

See võib ka olla muu riik, peamine oleks lend üle ookeani... enim ma muretsen Lotte pärast aga minek on kindel

Gredi 
Tsiteeri | online
muutis

Mitu inimest koos koertega lendab? Salongi lubatakse igatahes nii, et 1 koer ja 1 inimene. Meil ei lubatud 1 inimesel 2 chihuahua kutsikat 1 puuri panna ja koos tuua, nad oleks koos kaalunud mingi 2 kg . Aga reeglid on reeglid ja ei lubatu, pidime kahekesi ikka lendama. Nii et alustuseks peab olea iga salongi võetava koera kohta 1 isik ja koer peab mahtuma ette antud puuri mõõtudesse ja kaaluma koos puuriga mitte rohkem kui 8 kg. Üldiselt sellel nõutaval puuril o nii naljakad mõõtmed, et kõrguse poolest see minu teada väikseim atlas 10 puur piiridesse ei mahtunud, nii et me võtsime chihud spets. kottidega. Ja siis et üle 2 koera korraga ühel lennul salongi ei lubata, nii et peab ette uurimam et keegi poleks juba looma registeerinud .
Ma arvan, et peate uurima lennujaama infost, teil suht keerulisem, kuna lennata tuleb ju nii kaugele ja seal suht teised nõudedehk kui EL siseselt

Gredi 
Tsiteeri | online
muutis

Kui see midagi aitab, siis Hamburg-Tallinn maksis koera pilet 30 euri salongis, aga seda ma ei tea, kas see on taksi puhul sama, sest Liis tegeles meil piletitega ja kuskilt jäi kõrvu, et hind käib kaalu järgi...Seega meil läks kirja koera kaaluks ca 1 kg vist

Tsiteeri | online
muutis

No kas kõik koos kusagil või siis salinongi mõni, lendama vist pean üksi kui ei juhtu ime ja saab teine viisa siia.. siis kaks inimest

Gredi 
Tsiteeri | online
muutis
Gredi 

Sellisel juhul sa 2 taksi vaevalt salongi saad võtta kui üksi lendad, sest isegi kui nad teeks mingi ime-erandi ja lubaks 2 koera ühte puuri, siis nõuetele vastavasse puuri 2 taksi küll ei mahu ja iga inimene tohib ju kasutada ainult enda eesoleva istme alust, nii et 2 puuri ei saakski kuidagi salongi võtta

Tsiteeri | online
muutis

No ma laseks nad siis panna üks salongi ja teine bernaga kokku.. kas nii ei saaks?
Lend kestab 24h , seega ümeber istumisega.. Rohkem mures kuidas nad selle üle elavad

Gredi 
Tsiteeri | online
muutis

NJaa, õudne pikk lend küll. Ma ei kujuta ette, kui külm seal lennui allosas, kuhu nad suured koerad ja pagasi panevad, on, aga kas taks ikka vastu peab...berna kindlasti, tal ju siuke karv, aga taks saab küll viletsust tundma ka kardan
A muidu nii saab ma arvan ikka, et 1 taks salongi, teine alla. Kuidas sa vapper inimene selle koerakarjaga seal ümbeistumisel hakkama saad, ei kujuta ette . Me istusime saksa minne taanis ümber ja pidime 20 minutiga ühest lennujaama otsast teise jõudma, kuna meie lend eesti poolt hilines

Tsiteeri | online
muutis

No õnneks üks ots, lisaks on see kõrguse vahe, kuidas see koerale mõjuda võiks... Ma püüan saada talle viisa, et ehk siis ei pea üksi lendama, Lisaks sellele lennule on veel 300 km sõitu mööda mägist maad.. nii kahepäevane matk..
Teine variant oleks lennata Peruusse ja siis hakata sealt mööda maad liikuma edasi ja üle Titicaca Boliviasse ja seal edasi.. siht on Santa Cruz Bolivias. Seal õnneks ei häiri kedaig kui sul loomad kaasas. Mind hirmutavad vaid need mägised teed seal. Limasse saaks kiiremini, seal edasi lennukiga Cuzcosse ja siis sealt maad mööda

Gredi 
Tsiteeri | online
muutis

No õnneks üks ots, lisaks on see kõrguse vahe, kuidas see koerale mõjuda võiks... Ma püüan saada talle viisa, et ehk siis ei pea üksi lendama, Lisaks sellele lennule on veel 300 km sõitu mööda mägist maad.. nii kahepäevane matk.. Teine variant oleks lennata Peruusse ja siis hakata sealt mööda maad liikuma edasi ja üle Titicaca Boliviasse ja seal edasi.. siht on Santa Cruz Bolivias. Seal õnneks ei häiri kedaig kui sul loomad kaasas. Mind hirmutavad vaid need mägised teed seal. Limasse saaks kiiremini, seal edasi lennukiga Cuzcosse ja siis sealt maad mööda

Kui küsida tohib, siis kas kutsud jäävad sinna elama, et ainult 1 ots Nii kaugel ikka

Tsiteeri | online
muutis

mina lähen sinna ja koerad kaasa. muud valikut ei ole kahjuks
Õnneks kaks kuud aega

muutis

See millised on nõuded sõltub eelkõige lennufirmast.Endal on olnud kokkupuuteid Estonian Airi ja Finnairiga. Esimeses on väga ranged reeglid kui suur peab puur olema , ja et koeral peab vesi ees olema.Mis on minu arust suur jama , kui on vesi siis on ka pissihäda, eriti pikal lennul. Finnairiga seevastu polnud mingit jama. Kutsikas oli süles ilma mingi lisatasuta ja mul polnud spetskotti ka . Kuts oli tavalises kandekotis. Ma olen saanud alati ära rääkida et koeri ei pandaks pagasis kusagile külma kohta. Siiamaani on bassetid ellu jäänud ja pole neil suuremat häda ka olnud. Olen reisinud ainult euroopas , sul pikem reis ees siis võivad tingimused teised olla.

Tsiteeri | online
muutis

Ma olen koertega lendamisega kokku puutunud vaid Aviesi ja Estonian Airiga. Viimane on suht range oma nõudmistes. Kui me Senssiga Hamburgis koertel järgi käisime, siis ei tohtinud koeri koos kotiga istme alt väljagi võtta, kuigi checkinis jäeti meie vahele tühi iste just selle jaoks. Tavaline koerapuur ei mahu kindlasti nende poolt nõutud mõõtmetesse, ka minu koerakott oli nats kõrgem, järelikult sobib vaid hamstripuur
Mitte eluseeski ei luba Estonian Air kahte koera ühe inimesega salongi. Meil oli nii, et äärmisel juhul oleks lubatud vaid siis, kui kutsikad oleks ühest pesakonnast. Kodukal olevad hinnad kehtivad koerale ja puurile max kaaluga 8kg, kui on kergem, siis on ikka sama hind. Teine hind on loomale, kes reisib pagasis. Estonian Air
Marijes, kui tahad, ma võin uurida, kas, kuidas ja mis hinnaga sa koertega minna saaksid. Saada mulle kutsuposti täpsed reisiajad ja kohad.

Tsiteeri | online
muutis

http://www.kutsu.ee/foorum/7&fl=29&t=898 sin on sama teema, vo saate midagi kasuliku!

Tsiteeri | online
muutis

Tõenäoliselt tuleb lennata Hispaaniasse Madridi ja sealt edasi otse La Pazi, teine variant on Rootsist. Inimese hinda ma tean aga koera puhul ei tea.

Ida 
Tsiteeri | 8 aastat tagasi

Olen aasta aega elanud ja töötanud Egiptuses, reisides koju ja tagasi. Siia lennates, aasta tagasi, võtsin kaasa oma 2 kuuse kutsika. Mr Boo. Siia lennul mingeid probleeme ei olnud, tulime läbi RIia charteriga, Boo oli lennukis kaasas oma pisikeses boxis.

Hetkel on koju tagasi lennuga suured probleemid. Tahan koju tagasi! koos oma tänaseks Suure koeraga. See, et charter ei võta suurt koera on selgunud. Plaanisin lennata läbi Kairo-Praha, kuid viimane lennuliini info on sellinne et liinilendudel on koera maksimaalne kaal 32 kg, Boo kaalub 41 kg . Esialgu pakutud 20 000, kroonine pilet tundub praegu isegi normaalne kuna olukord et ma ei saa Bood KOJU kaasa võtta on täiesti kohutav.

Muidu oleme täitnud kõik lennuks kohustuslikud nõuded ja reeglid (pass, vereanalüüs, jne ).

Olen nõutu, inimesed ju lendavad koertega ka pikki distantse. Palun andke nõu! Kas ma tõesti ei saa oma koera koju tagasi tuua??!!!!!

anne 
Tsiteeri | 8 aastat tagasi

Tule maad ja vett mööda =)

Endal on varsti-varsti lend USA-sse koeraga ja ma nägin ikka jubedat vaeva, et välja selgitada kuidas ja kas ma oma koera saan ikka kaasa võtta ja alati on risk, et ei tea kuidas tollitöötajatel tuju on. Ma soovitan kõikvõimalikud lennufirmad läbi helsitada ja uurida. Nende poolt etteantud nõudmisi peab aktsepteerima ja kui nad ütlevad et ei saa siis lihtsalt ei saagi, pole mõtet imele loota. On ju ka võimalus kuskile maale sõita maad mööda ja siis lennata. Jube töö ootab Sind ees - aga kõike saab kui väga tahta! Jõudu ja jaksu ja ära anna alla!

Pead olema sisse logitud