Title

Oled sa selles kindel?

Foorum Nuodai katėms ir šunims (38)

Nuodai katėms ir šunims (38)

Tsiteeri | 9 aastat tagasi
muutis

Buna zmoniu kurie ant zemes sunims ir katems nesvarbu ar laukiniams ar naminiams padeda nuodu.Tai pamate gyvunams atrodo jog ten labai skanu.Ka Jus apie tai manote?
As tai manau kas cia yra nesamone. >

muutis

Tai tipo yra pirkti šunims ir katėms nuodų?!! Ar betkokius?

muutis

Gal ir nėra, bet kates ir šunis gali nužudyti ir žiurkių nuodai.

muutis

Na as nezinau,bet mano mociute taip sake.Tad kai as vedu Maila laukan tai kai pamatau kazkokiu burbuliuku tai tikrai NELEIDZIU prie to dalyko eiti.

Egle 
muutis

Mano katinas Zakas mire nuo ziurkiu nuodu.

muutis

Gaila uzjauciu

muutis

Pas mus darbe pernai žiemą daug nunuodijo kačių.Kai kurie labai sunkiai sirgo,keli išgyveno.Laukiniai,neprisileidžia,labai sunku matyti.

Gabija 
muutis

Bjaurūs žmonės... Kiek gyvūnas dar turi kankintis, kad numirtų jų paėmęs? Katinai dažnai juos suryja, kai pagauna nuodų gavusią pelę. O šunys - rinkdami viską nuo žemės...

Ugnė 
muutis

Tie kačių ar šunų nuodai yra tokia nesamonė kad net bloga darosi.

A. J 
muutis

Kadais ir mano katinas buvo rastas nunuodytas... Nesuprantu ir nesuprasiu tokių žmonų...

muutis

Kaime nuo žiurkių nuodų mirė labai daug kačių... Dabar viskas pasikeitė. Ačiū dievui mūsų kaime daugiau niekas nenuodija gyvūnų...

Airida 
muutis

Mačiau video, kai žmogus numetė šuneliui kažkokių nuodų, ir vos tik šuo jų paragavo, jis ėmė purtytis ir žiūrėjo tiesiai į kamerą savo gailiom akutėm...graudu pasidarė...

muutis

kur matei?

Airida 
muutis

http://www.topvideo.lt/?p=608
čia iš vis yra video sukurtas parodymui, kaip yra kankinami gyvūnai. Norint surast tą vietą, kur nunuodijo tau reiks truputį persukt video..

muutis

Rimtai kaškokie sadistai tokius ir norisi nužudyt

muutis

Nesuprantu aš tokių žmonių... Visiški sadistai, mano močiutė, kuri gyvena kartu su manim amžinai drąsina, kad mano Dika nunuodys. Nors ji taip nepadarytų. Pastebėjau, kad dažniausiai drąsina ir nuodija vyresnio amžiaus žmonės, arba paaugliai >

muutis

Aš turguj dirbu,tai kai kurie maisto kiosko pardavėjai nuodijo anksčiau.Nepagavom už rankos,bet koliojomės garsiai.Šiemet dar nenuodijo,kolkas.Nedaug ir likę kačių.O mes globojam-maitinam,mažiukus bandom išdovanoti.Namo parsinešiau 4.

muutis

Vargšai gyvūnėliai... Kaip gerai kaip yra tokių žmonių kurie pagaili ir paima į savo namus po keturis ar net penkis gyvūnus Nu bet pas mane namuose tai ištikro yra pakankamai nes Skotis visas vietas tuščias užpildo Bet ne vien jis yra ir katinas

muutis

mano neviena katė buvo nunuodyta....mums sakė kad žiurkių nuoduose nėra nuodingų katės dalykų...jos gali apsvaikti bet nenumirti...bet kaip tas mūsų kates nunuodijo tie kaimynai...ir su kuom...net nežinom... žiaurius tie mūsų kaimynai...jų gyvūnai mus daug nuostolių yra padarę.Bet mes taip nedarom kaip jie.Visalaik mūsų kaimynų šunys būna palaidi.Gerai kad jie taikingi ir nesikandžioja.Bet ateina pridaro kur tik nori po to einam įsiminam...Tai sykį mama supykus nuėjo ir aiškinosi kaip čia dabar galima daryti...Ateina šunys jų pas mus išsi***ti...tai po to iš gėdos rinko ir valė ką buvo tie šunys jų pridarę>

muutis

Jezau,kaip ziauru.Nu bet kodel tai yra? Paaiskinkite Nekenciu blogu zmoniu Myliu tik JUS , draugai ir savo giminaiciusBet kodel nuo ziurkiu nuodu mire labai daug kaciu,o ne sunu(aisku gerai kad ne sunu )

Pead olema sisse logitud