Title

Jeste li sigurni?

Forum Klausimai dėl šuns maitinimo (199)

Klausimai dėl šuns maitinimo (199)

birute 
Citat | prije 5 godina

aciu tau uz patarima,labai pagelbejai pagelbejai

Citat | prije 5 godina

va tika perskaiciau,kad sunims gali buti labai blogai jei suestu kramtomos gumos ,nes gumoje esantis xylitolis yra sunims toksiskas.mazas kiekis labai numusa cukraus lygi kraujyje ,didesnis kiekis gali pazeisti kepenu funkcijas

Citat | prije 5 godina

Dar vienas nuodingas produktas. Nors ir šiaip guma turbūt pavojinga-jos juk nei suvirškins, nei ką. Šiaip tai tikriausiai iš visų pavojingų produktų, kramtoma guma mažiausiai tikėtina kad šuo prisiės. Bet žinot naudinga.

Citat | prije 5 godina

na manoji karta suslamste puse pakelio citramono

Citat | prije 5 godina

Oho... Man taip nepasitaiko. Vaistai laikomi iš viso pas mane atskiroj spintelėj, šuo laisvai vaikščiodamas po butą galėtų nebent pakelį kramtoškės nukniaukt. Bet jei jos namie yra, tai irgi padedu taip, kad nepasiektų. O šiaip iš nuodingų nelabai prie ko turi priėjimą. Saugau visą chemiją ir kitą brudą. Padedu į tokias vietas, kad priėjimo nebūtų gyvūnams.

Citat | prije 5 godina

na tiesiog norejau pasakyti,kad niekada nezinai kas saus suniui vienam likusiam namie i galva,visada sau ras uzsiemima

Citat | prije 5 godina

Tas tiesa

Citat | prije 5 godina

Gal kam aktualu bus, bendra informacija: sunu maistas

Citat | prije 5 godina

atidaryta pirmi pasitaike interneto puslapiai ir copy paste sudeta 100 metu senumo info

Citat | prije 5 godina

CANIDAE , šį maitą valgome ir ieškome žmonių kurie norėtu pasiderėti dėl kainos, aišku ieškome pigesnių variantų nei pvz.: Canidae All life stages 19.9 kg - 240lt

Rokas 
Citat | prije 5 godina

Radau labai nebloga leidinuka apie sunu mityba, supratau, kad pats dar daug ko nezinau ji galite perskaityti CIA. Cia reikia suvesti pasta, nes kitaip neleidzia skaityti, ir iskart ismes leidinuka

Citat | prije 5 godina

Labai "skystas" straipsniukas. Tinkamas nebent visiškai "žaliam" gyvūnų augintojui. Kuris neturi absoliučiai jokių žinių, ir neturi geresnių šaltinių iš kur tų žinių gauti. Nesužinojau nieko naujo, nepamačiau jokių rimtesnių ar naudingų patarimų. Patys elementariausi dalykai surašyti.

Citat | prije 5 godina

Dabar toks didelis sausiaku pasirinkimas, kad kartais nebezinai ka ir issirinkti , savo suniu daznai tenka keisti maista, nes po savaites vieno maisto edimo jis to pacio nebeeda, o needusi kelias dienas nelaikysi.

Citat | prije 5 godina

Čia tai problema, kai maistas greit atsibosta, šuo išrankus. Nes toks didelis pašarų kaitaliojimas, sako, sveikatai ne į naudą. Ir išsirinkti pašarą prie tokios gausybės tikrai sudėtinga. Vienintelis kriterijus renkantis sausiaką (jei kišenė leidžia), tai žiūrėti, kad būtų kuo daugiau mėsos, ir nebūtų grūdinių kultūrų. Bet tokie pašarai nepigiai ir kainuoja.

Citat | prije 5 godina

Tai va, turiu problema , bet ka padarysi, kartais tenka ir koses virti, nes paprasciausiai sausiako nebeeda is vis, pirma turiu toki suni su tokiu savotisku charakteriu, kuriam taip greitai vienas ir tas pat atsibosta

Citat | prije 5 godina

sakyra:

Tai va, turiu problema , bet ka padarysi, kartais tenka ir koses virti, nes paprasciausiai sausiako nebeeda is vis, pirma turiu toki suni su tokiu savotisku charakteriu, kuriam taip greitai vienas ir tas pat atsibosta

Ojej, kaip Jus gerai suprantu... Pas mane ta pati situacija, bet jau "nebesicackinu" atsibodo, ieškoti, popinti, "maldauti, kad valgytu... dabar maždaug , kad dvi savaites padarau iškrovos dieną, tai tą savaitę problemų ir neturiu, kitą atkenčiu, po to vėl iškrova, vėl savaitę suvalgo viską noriai ir t.t

Citat | prije 5 godina

Puikiai žinoma situacija Kai buvau maža, mama pirkdavo tik mažus šuniukus. Nemėgsta ji didelių Tai turėjom ši cu, pekiną. Išrankūs buvo ne tas žodis. Žinoma, tais laikais jokių sausiakų, konservų ir pan. nė girdėję nebuvom. Šerdavom kuo išgalvodavom. Buvo keli dalykai, kuriuos šunys begalo mėgdavo. Pvz. virtas kiaušinis, virtos morkos, dar šis bei tas. Bet būdavo kartą paėdė, antrą kartą dar iš bėdos, trečią kartą neės jau net to mėgstamo dalyko. Tai būdavo tikras galvos skausmas kuo šert. Taip blogai būdavo. Mama jau susinervindavo, priversdavo badaut. Įdeda ką nors, neėda, ir stovi tol kol suės. Tai kelias dienas taip badaudavo, nieko neėsdavo. Paskiau išbadėję kaip pripuola, kaip prisiėda, tai "per abu galus" atgal eina viskas... Tragedija būdavo. Su šnauceriu tai jau tokių problemų didelių nebuvo. Sausiako ji neėsdavo, bet visą gyvenimą pagrinde ėdė naminį ėdalą. Žinoma, gaudavo ir kito ko. Bet pagrindas buvo naminis ėdalas. Kažkaip nenusibosdavo. O va sauso tai geriausiu atveju 2 kartus iš eilės paės, ir viskas. Gali daryt kokį mėnesį pertrauką, sauso gali nė nerodyt.

Citat | prije 5 godina

Psss:

sakyra:

Ojej, kaip Jus gerai suprantu... Pas mane ta pati situacija, bet jau "nebesicackinu" atsibodo, ieškoti, popinti, "maldauti, kad valgytu... dabar maždaug , kad dvi savaites padarau iškrovos dieną, tai tą savaitę problemų ir neturiu, kitą atkenčiu, po to vėl iškrova, vėl savaitę suvalgo viską noriai ir t.t

Na mano suo pats sau kartais iskrova pasidaro , bet kaip neapolio mastinas pradeda kusti tikrai nelabai graziai atrodo, kartais norisi praziodinti ir sugrusti visa edala i ziobtus, bet seip apetitu nesiskundzia kai skanu

Citat | prije 5 godina

Net keista, kad pasitaiko ir tokių stambių, didelių šunų išrankių maistui Atrodo tokie turėtų pasižymėti ypač geru apetitu. Man tai gerai su dabartiniu šuniu-jokių problemų, jokių išsidirbinėjimų. Neėda tik jei blogai jaučiasi, kas nors negerai su virškinimu būna. O šiaip tai aptetitas kaip pas krokodilą. Mato, kad nusišviečia koks kąsnelis, arba jei ruošiuosi šert, tai atrodo akys ant kaktos iššoks iš to abžoriškumo Net ir kurijozų kartais pasitaiko. Su manim tai ne, man tokių dalykų daryti nedrįsta. Bet va iš mamos tai ne vieną kartą maistą yra tiesiog atėmęs Paprasčiausiai nešasi rankoj kokį sumuštinį, blyną, ar dar ką nors-tas tik pasistiebia, capt ir nėr sumuštinio. Lieka tik tiek, kiek buvo tarp pirštų suspaudus

Citat | prije 5 godina

vendigo:

Net keista, kad pasitaiko ir tokių stambių, didelių šunų išrankių maistui Atrodo tokie turėtų pasižymėti ypač geru apetitu. Man tai gerai su dabartiniu šuniu-jokių problemų, jokių išsidirbinėjimų. Neėda tik jei blogai jaučiasi, kas nors negerai su virškinimu būna. O šiaip tai aptetitas kaip pas krokodilą. Mato, kad nusišviečia koks kąsnelis, arba jei ruošiuosi šert, tai atrodo akys ant kaktos iššoks iš to abžoriškumo Net ir kurijozų kartais pasitaiko. Su manim tai ne, man tokių dalykų daryti nedrįsta. Bet va iš mamos tai ne vieną kartą maistą yra tiesiog atėmęs Paprasčiausiai nešasi rankoj kokį sumuštinį, blyną, ar dar ką nors-tas tik pasistiebia, capt ir nėr sumuštinio. Lieka tik tiek, kiek buvo tarp pirštų suspaudus

vendigo:

Tai mano irgi kai krokodilas apetitu nesikundzia, jei as duociau tai ka seima valgo, ypac kai kepu miltinius blynus tai nuo manes neatstoja, juk atrodo nieko ten ypatingo mesos nera, o duodi eda kai isprotejas, nors jo bliude stovi pripiltas sausiakas , na jam buna kad uzeina iskrova sau pasidaryti. Matai vendigo jam atsibosta jei kokia savaite vienas ir tas past maistas, turiu keisti, bet buna kartais ir keiteliojaimai nepadeda, o is mano ranku ir sausa duona eda. Na tikriausia mesa ir kaulai niekada neatsibostu

Morate biti ulogirani