Title

Jeste li sigurni?

Forum Foto pagalba IV (933)

Foto pagalba IV (933)

P. S. 
Citat | prije 6 godina

'Vienas naujesnių, tiksliau, pagaliau sutvarkytų darbų
"...Kai pradeda sodybos skęst rūke..."

'

Gabė 
Citat | prije 6 godina

'

Pawlyzas:

Vienas naujesnių, tiksliau, pagaliau sutvarkytų darbų

man patiko. kampas, fokusavimas geras. sekmės.
'

Citat | prije 6 godina

'

Pawlyzas:

Gražu , labai gražu . Patiko.

'

Citat | prije 6 godina

'Ačiū jums už kritika, jum laipai atrodė tokie švelnūs ir išsilieję nes aš dėjau bluro o jis taip nuotrauką pašvelnino ir atrodė man gražiau. Nesitikėjau, kad nuotrauka jums patiks,dėkoju.

Vandens burbuliukai.

'

Citat | prije 6 godina

Freduliukas- Pirmas žodis kurį pasakiau tai: Vau.. Antras : Kaip ji taip padarė ?
Šeip begalo gražu .

Citat | prije 6 godina

ooo, ačiū.

Airida 
Citat | prije 6 godina

Freduliukas, labai įdomi nuotrauka. man patiko įdėja

Citat | prije 6 godina

Freduliuk, man tavo nuotrauka labai grazi.

Pawlyzo irgi labai idomi ir grazi

Gustė 
Citat | prije 6 godina

'Kritikos ;]'

Citat | prije 6 godina

'Šiandien ir aš ikelsiu nuotraukėlia, ji nėra iš įpatinguju, bet ir ne išbaisiuju:

'

Airida 
Citat | prije 6 godina

guste123, nukirptas pavadėlis, už šuns daug akį kreipiančių objektų. Taip pat tos rožės žiedlapiai grožio nepriduoda. : )

Samanta1239, tie rėmeliai visai nepatinka ir pati nuotrauka nėra geros kokybės.

... * 
Citat | prije 6 godina

''

Citat | prije 6 godina

lejute777 - Man asmenškai nuotrauka nepatinka nes fotografavai kažkaip ne tiesiai ta prame kitu kampu. Beto matosi dešinėje pusėje šviesiau nes norėjosi spinduliai prasiskverbti. Nematau nieko įdomaus .

Citat | prije 6 godina

lejute777- Pritariu Freduliukas,jau darosi banalu. Jūra... Kampas blogas...Na man nelabai,stengis toliau

Darius 
Citat | prije 6 godina

'tu bent pati supranti ką parašei? kas yra geras kampas peizaže? peizaže fokusavimas yra begalybė dažniausiai, nes čia nėra konkretaus objekto ką norima išskirt. bandei protingai pasakyt, bet gavos kaip visada, geriau būtum parašius, kad gražu, patiko ir viskas. jeigu neturi ką patart patylėt geriau, nes protingiau neatrodysi.

Way:

Pawlyzas:

'

Gabė 
Citat | prije 6 godina

'

darijus:

tu bent pati supranti ką parašei? kas yra geras kampas peizaže? peizaže fokusavimas yra begalybė dažniausiai, nes čia nėra konkretaus objekto ką norima išskirt. bandei protingai pasakyt, bet gavos kaip visada, geriau būtum parašius, kad gražu, patiko ir viskas. jeigu neturi ką patart patylėt geriau, nes protingiau neatrodysi.

Way:

Pawlyzas:

ko čia varyt reikia? nepatinka, ir tylėk.
kampas - turėjau omenį, kad blogiau atrodytų, jei medis būtų foto viduryje.
fokusavimas - kad yra kokybė, ir mintis.
ir tai čia neturėčiau teisintis. tu protingiau ir neatrodysi, kad bandysi pasakyt, kaip aš nemoku komentuoti foto. tik pasirodysi, kaip nemoki tylėt, ir suprast, kad ne visi tokie kaip tu puikiai sustato mintis.
'

Darius 
Citat | prije 6 godina

matai čia tu geriau patylėtum negu paistytum nesamones, nes jau graudu skaityt kaip nusikalbi ir klaidini kitus. kampas ir medis neturi ir neturės nieko bendro šitoj fotografijoje tai vadinama kompozicija šiuo atveju. fokusavimas, kokybė ir mintis nieko bendro neturi šie techniniai žodžiai tavo sakiny, kurių reikšmės tu net nesuvoki.

Gabė 
Citat | prije 6 godina

tai gal tiesiog pasakytum, kad blogai vadinu, o ne pradėdamas skandalą iš to daryt. nemanau, kad tau čia reiktų aiškintis ir prikibt.

Citat | prije 6 godina

'Kaip ir visada visi mane ignoruoja. Tai gal pagaliau sulauksiu nuomonės.
Pauliau, kaip visada gražu.

trikse23:

Nieko įpatingo, bet laukiu komentarų.Beja man įdomu kam fotoaparatuose yra funkcija "MF" gal galite parodyti kokios nuotraukos būna su MF riežimu?

'

Darius 
Citat | prije 6 godina

tą ir sakau, nekomentuok to ko nesupranti, nes paistai nesamones, bandai kažką mėgdžiot tik visai ne į temą.
skandalas ir ginčas du skirtingi dalykai.

Way:

tai gal tiesiog pasakytum, kad blogai vadinu, o ne pradėdamas skandalą iš to daryt. nemanau, kad tau čia reiktų aiškintis ir prikibt.

Morate biti ulogirani