Title

Jeste li sigurni?

Forum engleski seter i stene sarplaninca na poklon (37)

engleski seter i stene sarplaninca na poklon (37)

Tema je zatvorena
lilly 
| prije 7 godina
uredio/la

''''Nažalost tako obećani dom ovaj prekrasni psić nije našao jer poslje pređenih 450km njeni tzv. udomitelji su je vratili jer njihov razmaženi pas nije tolerisao.Bila je odličan saputnik i odlično je podnjela tako dalek put od Sarajeva do Zagreba i nazad. Ona svoju sreću još uvijek traži i sigurna sam da će je uskoro naći. Za sve one koji istinski žele da ovoj maloj ljepotici pruže drugu šansu neće se pokajati jer ona svoga sretnog vlasnika još uvijek čeka.Sve ostale info. na 061 191 079

Hvala na razumjevanu i pozdrav

''''

F 
| prije 7 godina
uredio/la

Jel šarka još uvijek traži dom? Imam potencijalne udomitelje u Osijeku, super uvijeti.

| prije 7 godina
uredio/la

Jel šarka još uvijek traži dom? Imam potencijalne udomitelje u Osijeku, super uvijeti.

Da još uvijek traži dom, informacije na 061 191079

lilly 
| prije 7 godina
uredio/la

Fedra nije kujica udomljena,ako možeš zamoli ih da nazovu taj broj

Mario 
| prije 7 godina
uredio/la

Nažalost tako obećani dom ovaj prekrasni psić nije našao jer poslje pređenih 450km njeni tzv. udomitelji su je vratili jer njihov razmaženi pas nije tolerisao.

koje kreature ljudske nemogu vjerovat

| prije 7 godina
uredio/la

znaci svi su udomljeni osim sarplaninca?????

Diana 
| prije 7 godina
uredio/la

Donnyca prestani non stop pisati 2-3 posta za redom. Svaki svoj post možeš urediti, klikni na "uredi" i to je to. Pročitaj pravila foruma, a do tada ćemo brisati, a ti ćeš ostajati bez nekih bodova. Odnosno, ne samo ti, nego svi koji to rade, a zadnjih par dana ti učestalo kršiš pravilo.

lilly 
| prije 7 godina
uredio/la

Gospođa kod koje je šarac sada nažalost je odlučila da neće više davati šarplaninnku nigdje osim u Sarajevo,jer ljudi koji su uzeli psa iz zagreba shvatili da im se ona uopšte ne sviđa
Meni je žao i malo sam iznenađena ali eto :/

F 
| prije 7 godina
uredio/la

Proslijedila sam broj. A ovo ne van Sarajeva je malo glupo, al dobro... ima još pasa, nije ona jedina.

lilly 
| prije 7 godina
uredio/la
lilly 

Znam Fedra i meni je malo ...
Međutim imamo mi još šaraca za udomiti,pa do koliko bi da budu starosti i pol ?
I ova kujica šarplaninca od 8 mjeseci traži dom
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=1055769&id=1143647530&subject=161762204016&ref=mf

I medo također :
http://www.facebook.com/album.php?aid=180997&id=800158501

F 
| prije 7 godina
uredio/la
F 

Žena će vas nazvati, garantiram da je udomitelj kakvog je teško naći, za ostalo se dogovorite. Ima iskustva sa šarcima i ima starog šarca od 8 godina koji je izgubio suputncu (uginula) pa mu traže društvo. Mužjaci ne dolaze u obzir, a ženka će biti sterilizirana tako da nema brige oko štancanja štenadi.

p.s. medo je mješanac, nema veze, muško je pa to otpada.

F 
| prije 7 godina
uredio/la

Jel´ se može dobiti broj za ovu 8-mjesečnu kujicu kad već ovu malu ne daju? Jedno mi nije jasno - toliko kukaju kako je u Bosni teško dobro udomiti psa, a onda kad se netko nađe van Bosne - onda nedaju!!! Halo, ljudi jeste vi pri zdravoj pameti ili??? Znam da se ponekad opečeš, ali to je dio posla k vragu!
Žena je htjela kupiti šarca s papirima, međutim uvjerili smo je da uzme psa iz azila i rekli da u Sarajevu tj. Bosni oglašavaju dosta napuštenih pasa i bez razmišljanja je pristala, nisu joj bitni papiri, kupovat od švercera neće, ljubitelj je šaraca i rado bi pomogla. Što da kažem nego da njen šarac ima vlastiti bazen? Nije joj čak ni bitno da i je kujica starija, ali zbog muškog psa mora biti kuja.

Dakle, molim broj za ovu od 8 mjeseci, gdje je točno i sve detalje.

hvala

Milena 
| prije 7 godina
uredio/la

Najnovija slikica male slatkice sa Trebevića šarplaninke ženke stare 3.5 mjeseca. Uredno vakcinisana i mikročipovana sa svojom knjižicom. Ona svoju sreću i sretan dom još uvijek traži nadam se od srca da će je uskoro naći- Sve ostale info. preko FB ili 061 191 079 ili na [email protected]
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs446.ash1/24601_326435718373_702063373_3357833_4887033_s.jpg

Fedra, mala je oglašena ponovno jučer, tako da probaju tvoji frendovi

F 
| prije 7 godina
uredio/la

Zvali su danas. NE DAJU im psa jer im je rizično slati ga u Hrvatsku ponovo, valjda i još hrpa izgovora.

| prije 7 godina
uredio/la

Zvali su danas. NE DAJU im psa jer im je rizično slati ga u Hrvatsku ponovo, valjda i još hrpa izgovora.

Onda im nije ni stalo da ga udome. Baš glupo, maleni dobije priliku za novi dom pun ljubavi a oni tako...nevalja to, samo to mogu reči.

lilly 
| prije 7 godina
uredio/la

Jel´ se može dobiti broj za ovu 8-mjesečnu kujicu kad već ovu malu ne daju? Jedno mi nije jasno - toliko kukaju kako je u Bosni teško dobro udomiti psa, a onda kad se netko nađe van Bosne - onda nedaju!!! Halo, ljudi jeste vi pri zdravoj pameti ili??? Znam da se ponekad opečeš, ali to je dio posla k vragu!
Žena je htjela kupiti šarca s papirima, međutim uvjerili smo je da uzme psa iz azila i rekli da u Sarajevu tj. Bosni oglašavaju dosta napuštenih pasa i bez razmišljanja je pristala, nisu joj bitni papiri, kupovat od švercera neće, ljubitelj je šaraca i rado bi pomogla. Što da kažem nego da njen šarac ima vlastiti bazen? Nije joj čak ni bitno da i je kujica starija, ali zbog muškog psa mora biti kuja.

Dakle, molim broj za ovu od 8 mjeseci, gdje je točno i sve detalje.

hvala

Hej preko pp ću ti nešto reći

Može broj za ovu šarplaninkicu,isto preko pp uvjeti mi zvuće predivno -hoće mene udomit ?

Maša 
| prije 6 godina

Udomljeni