Title

Jeste li sigurni?

Forum Poklanja se maltezer Leni (23)

Poklanja se maltezer Leni (23)

Tema je zatvorena
Anita 
| prije 6 godina
uredio/la
Anita 

Prenosim sa Vaumjau

Poklanja se maltezer Leni, godinu i pol star. Svi zainteresirani mogu kontaktirati na 091 2010 310 (Vlatka) ili na mail ( upitajte me na pp )
Prednost odgovornim osobama s kućom i dvorištem!

Uvjeti bi bili da novi vlasnici imaju kuću s dvorištem da se pas može slobodno
istrčati.
Za zgradu - iz vlastitog iskustva znam - nije, jer voli lajati i ne podnosi niti jednog drugog psa!
Mlad je godinu i pol, uredno cijepljen, živahan i zdrav.

| prije 6 godina
uredio/la

toplo se nadam da će Leni naći dom, jer to svaki pas zaslužuje

međutim, ovdje naslućujem problem koji bi mogao odbiti udomitelje

oglas je iskren, s Lenijem će trebati puno rada
lajanje i maltezeri su gotovo sinonimi , premda to ne vrijedi ama baš za svaku preslatku pripadnicu i pripadnika te pasmine
njihova je povijest vrlo zanimljiva

jedno pitanje:
da li Leni ne podnosi druge pse i prilikom šetnje na povodcu i sl.?

ako i u takvim situacijama ne podnosi, nešto u vezi s tim treba poduzeti
lijepo je da pas ima dvorište općenito, ali da kuća s dvorištem za Lenija bude jedino rješenje, s tim se ne slažem

Elvisa 
| prije 6 godina

Malo mi je to upitno da se maltezer poklanja jer znamo koliko košta maltezer. Zbog čega se poklanja? Gdje je bio do sada ako se sa njim mora mnogo raditi? Sa psima se radi od malena. Mi živimo u zgradi i uopće ne laju osim na kućno zvono i kuća sa dvorištem nije uopće rješenje za jednog maltezera. Maltezer ima dugu dlaku koju se mora održavati, a složit ćete se da je to u dvorištu nemoguće. Maltezer definitivno nije za dvorište!!!
Nije istina da ne podnose druge pse, ja ih imam troje i svi se super slažu, čak i u šetnji su druželjubivi sa drugim psima. Točno je da su zaigrani i živahni.
Sa psima treba jako, jako mnogo raditi i napraviti ih onakvima kakvih ih želimo, ipak smo mi gazde tim prekrasnim stvorenjima, no, pored rada potrebno je i puno ljubavi i strpljenja.
Žao mi je što je to preslatko stvorenje ostalo bez toplog doma, ali se i nadam da će se ubrzo naći netko tko će mu pružiti mnogo ljubavi.

| prije 6 godina

Joj Leni da mogu odmah bi te uzela!
Baš si sladak!
Nema veze što si lajavac, stišao bi se ti ...Ela bi tebe sredila!
Ali..nažalost ne mogu.
Zato nek požuri netko tko želi malog čupavca i nek ga ne drži na dvorištu!
Istrčati se može i u šetnji, na livadi, plaži...

| prije 6 godina

ne da mi prekopirat jedan tekst pa brišem

| prije 6 godina

U kvartu nema dečka kog" ona nije dovela u red!
A zanimljivo je da od svih najviše voli ši-cue, oni su joj ludilo!

| prije 6 godina

frajerica!

| prije 6 godina

''

Anita 
| prije 6 godina

Nemam drugih informacija od ovih koje sam prekopirala sa vaumjau.

Imate broj mobitela pa ih kontaktirajte za više informacija.
Mail adresu šaljem zainteresiranima na pp

Anita 
| prije 6 godina

Toliko su ljudi napadali da bi na poklon maltezera a kad im se nudi , onda svi šute........

m0303m 
| prije 6 godina

AnitaAnna1306:

Toliko su ljudi napadali da bi na poklon maltezera a kad im se nudi , onda svi šute........@ Zar te to iznenađuje?

Anita 
| prije 6 godina

m0303m:

AnitaAnna1306:

Toliko su ljudi napadali da bi na poklon maltezera a kad im se nudi , onda svi šute........@ Zar te to iznenađuje?

Iskreno, ne.
Na ovom Ud-u me više ništa ne iznenađuje.

m0303m 
| prije 6 godina

AnitaAnna1306:

m0303m:

AnitaAnna1306:

Iskreno, ne.
Na ovom Ud-u me više ništa ne iznenađuje.@ Slažem se...... Puno humanista na riječima,a malo na djelu.....

Anita 
| prije 6 godina

m0303m:

AnitaAnna1306:

m0303m:

AnitaAnna1306:

Iskreno, ne.
Na ovom Ud-u me više ništa ne iznenađuje.@ Slažem se...... Puno humanista na riječima,a malo na djelu.....
Svaka čast pojedincima, oni znaju koji u a ostali...jedno veliko i ogromno FUJ

Maša 
| prije 6 godina

Ana slazem se sa tobom kad se nudi maltezer niktko ga nece, zalosno a ni su tako divni pis!!

Znas mene da mi da mama odmah bi ga uzela

Anita 
| prije 6 godina

medo4ever:

Ana slazem se sa tobom kad se nudi maltezer niktko ga nece, zalosno a ni su tako divni pis!!

Znas mene da mi da mama odmah bi ga uzela

Dobila sam informaciju da jedna obitelj zove na taj broj al da se nitko ne javlja...e jbg tko je tu lud ja nemam pojma

Maša 
| prije 6 godina

Tu si informaciju dobila od mene

Anita 
| prije 6 godina

medo4ever:

Tu si informaciju dobila od mene

Maša?
UPS..hihihihihi

Maša 
| prije 6 godina

Btw maltezer je udomljen

m0303m 
| prije 6 godina

medo4ever:

Btw maltezer je udomljen@ Mašo ti si legenda.....