Title

Jeste li sigurni?

Forum čudna izraslina na koži (20)

čudna izraslina na koži (20)

Sandra 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

''''Luna ima čudnu izraslinu na koži.E,sad neznam jer joj je to "sisica" ili ????Koliko zapravo kuje imaju sisica ???
Do nedavno je imala neke krastice po tjelu i nismo zapravo otkrili uzrok,ali bila je na sensitive hrani i prošlo joj je.Jel sad to ista takva krastica samo je zahvatila sisicu ili????Čudno mi je jer na drugoj strani(na trupu) nema sise(na istoj toj visini)?Bojim se da nema kakav tumor ili sl.
Jel imao netko sličnih problema ???HELP Ići ću vetu(otvara se upravo jedan kod mene u zgradi,nadam se da nebu preskup)...ali nestrpljiva sam...ko će čekati do utorka ???
Evo i slike:
[/URL" title="]
">]
]
...nadam se da će se vidjeti(nisam još stavljala slike na ovaj forum)''''

Sandra 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Šit....ne vide se slike ....kak se stavljaju slike????

http://img686.imageshack.us/img686/4503/dsc00720w.jpg

http://img686.imageshack.us/img686/8277/dsc00719c.jpg

možda ovak???

Sandra 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

uf,je ...tak se vide...

Citat | prije 7 godina
uredio/la

Meni izgleda kao malo uvećana sisa...Ne znam, ne bih dizala paniku, jer se sisice na kuji, jedna od druge znaju razlikovati.
Jel curi nešto iz toga ili ne?
Jel bolno na dodir?
Malo je premalo informacija da bi se moglo utvrditi što je.

Jelena 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

izgleda kao sikica.. možda se malo upalila ili ju je iziritirala češkanjem...

Lea 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

izgleda kao sikica.. možda se malo upalila ili ju je iziritirala češkanjem...

i ja isto tako mislim...

Sandra 
Citat | prije 7 godina
uredio/la
Sandra 

ne,ne čoha se,niš ne curi....al koliko sikica kuje imaju,jel uvijek paran broj ili...???Jel rekla sam na drugoj strani nema sisu,kaj imaju neparan broj sisica??Inače...ona uopće taj problem "ne doživljava"...normalno jede,spava, igra se,uopće se tu ne čoha,ne liže...(možda ne može dosegnuti do toga),ne reagira ak je diram po tome......nemam pojma

Citat | prije 7 godina
uredio/la

Nemaju, paran je broj i iznosi 10.

Lea 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

ne,ne čoha se,niš ne curi....al koliko sikica kuje imaju,jel uvijek paran broj ili...???Jel rekla sam na drugoj strani nema sisu,kaj imaju neparan broj sisica??

kuje imaju 4 para skica....barem tak moja ima

Jelena 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

kao što ljudi mogu imati treću bradavicu, vjerujem da su takve iznimke moguće i kod pasa..

Citat | prije 7 godina
uredio/la

moja nera ima 9 sikica s time da joj je jedna nekako zakržljala, nekako je udubljena unutra... uglavnom odgovor je da kuje mogu imati neparan broj sisa...

Citat | prije 7 godina
uredio/la

Nešto se je napravilo, možda ju je nešto upiklo, možda je neki prištić...e sad da li je oko cice ili...vet će to najbolje znati reći...
E, pa da..danas je utorak, jeste li bili kod veterinara?

Milena 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Meni to sliči na upiknuto od krpelja. Kod Luia je bilo slično na preponama, dosta upaljeno (kao kuglica) i otišli kod veta koji je reka da ga je vjerojatno ugrizao krpelj koji je otpao.

Ana 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Marliju se nešto slično pojavilo na sredini trbuha. gospođa kod koje je bio na šišanju je rekla da je to kila i da to često viđa kod pasa i da nije primjetila da se zbog toga nešto strašno događa.
Ta izraslina ga vjerojatno svrbi jer vidim da ju češka.
Ići ćemo kod veterinara vjerojatno još danas, ali ako netko zna što bi to moglo biti voljela bi da napiše...
Hvala!

Citat | prije 7 godina
uredio/la

ako je kila, onda ne bi trebala svrbiti
također, kilu treba pogledati veterinar, jer se u nekim slučajevima mora i operirati

Ana 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Uh...
Znaći obavezno kod veterinara čim prije.

Sandra 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Luna je bila kod veta...i kaže ona da to ne treba dirati...da će samo otpasti....nadam se ...

Lana 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Marliju se nešto slično pojavilo na sredini trbuha. gospođa kod koje je bio na šišanju je rekla da je to kila i da to često viđa kod pasa i da nije primjetila da se zbog toga nešto strašno događa.
Ta izraslina ga vjerojatno svrbi jer vidim da ju češka.
Ići ćemo kod veterinara vjerojatno još danas, ali ako netko zna što bi to moglo biti voljela bi da napiše...
Hvala!

Pogledaj ovu temu http://hr.uniteddogs.com/forum/226/fl/672/t/27429
Ali pošto ju svrbi sumnjam da je to u pitanju. Dobro je Milena rekla.

Citat | prije 7 godina
uredio/la

I ja imam problem kod svog štenca i ima 3 ipo mj.Blizu trbušćića mu je neka izraslina i kad se pojavila izgledala je kao neka kuglica i svi mi govore da ga je vjerojatno nešto ubolo i on se ne češe ni nista i sve je normalno ali sada je to postalo roze boje s crnim rubovima i malo sam se prepala ali ne mogu to uslikati jer je on previse nemiran i zanima me je li to opasno .Molim vas odgovorite ,ja se nadam da nije.Vjerojatno cu ici kod veta sto prije mogu ali bi htijela cuti i vase misljenje.

Ana 
Citat | prije 7 godina
uredio/la

Samo da javim da je s Marlijem sve ok.
Izraslina nije ništa opasno.
Al, kad smo ga vodili veterinaru, otkrili smo da ima lagano povišenu temp.
Dobio je antibiotik i sve pet...samo mi se čini da je još malo luckastiji nego prije ...
... ako to uopće može biti

Morate biti ulogirani