Title

Sei sicuro?

Forum Pagalbos! (73)

Pagalbos! (73)

gaile 
Citazione | 5 anni fa

Sveiki, mano šuo yra bokseris, todėl žinau, kad jie gan seilėjasi. Tačiau pastaruoju metu, tų seilių labai daug, ant grindų vien balos, o jos tarsi vanduo, laša ir laša nuo žandų. Internete ieškojau info, bet nieko neradau. Todėl viliuosi, kad gal kas nors iš jūsų turėjo tokią problemą. Labai ačiū už pagalbą

ar jau seniai turit bokseriuka?

Citazione | 5 anni fa

Na kad taip seiletusi net balos neteko girdeti, as pati turiu neapolio mastina na uzeina kad seilejasi bet ne taip, mano patarimas vezk pas veterinara, gal liga kokia isimete

Inga 
Citazione | 5 anni fa

Kiek pažiūrėjau internete, tai seilėjimasis - daugelio ligų priežastis. Patarčiau kreiptis pas veterinarus. O kažin kiek laiko trunka tokia būsena?

Citazione | 5 anni fa

Tai kad pagalbos prasytojas nutilo.

Citazione | 5 anni fa

Jei taip stipriai padidėjo seilėjimasis, tikrai patarčiau apsilankyti pas vet. Gali būti kokia problema su sveikata.

Citazione | 5 anni fa

Padidėjęs seilėtekis gali būti dėl daugelio priežasčių, nuo laringito, svetimkūnio įstrigimo gerklėj, alerginių reakcijų, prie kai kurių apsinuodijimų ir t.t. Važiuokite pas veterinarą.

Citazione | 5 anni fa

Ir kuo skubiau Nuvažiuokite pas veterinarą. Gal tai tikrai labai blogai.

gaile 
Citazione | 5 anni fa

Aira- taip jau daugiau nei 6 metus Mandarinas- jam kartais prasideda vakare, o po to viskas viskas vėl gerai. Ir taip kelias savaites. Pirma galvojom, kad gal šiaip, o dabar jau sunerimom. Stengsimės kuo greičiau jį nuvežti pas veterinarą. Labai visiems ačiū!

O kada šeriat?
Maniškiam panašiai buvo, pasirodo seilių liaukose buvo problema. Greit išsigydėm.

gaile 
Citazione | 5 anni fa

Šeriame 1 kartą į dieną, vakare

Julija 
Citazione | 5 anni fa

mano draugės šuniui taip buvo. labradoras. apsinuodijęs buvo

Citazione | 5 anni fa
edited by

Na, jeigu taip tęsiasi labai ilgai, tai tikrai ne apsinuodijimas. Bet va šėrimas tik 1 kartą į dieną (jei tai nėra RAW) tai labai negerai. Gal ir išsivystė kokie skrandžio ar virškinimo sutrikimai per tiek laiko.

Citazione | 5 anni fa

Dėl šėrimo vendigo teisi.Didelių veislių šunis rekomenduočiau šerti du kart per dieną ir po šėrimo jokio fizinio aktyvumo, vien dėl skrandžio apsivertimo rizikos.

Eva 
Citazione | 5 anni fa

Savo šunį šeriu vieną kartą į dieną.Dabar kažko vėmaliojo apstojo vakar vėl radau pavemtą čia gal ,kad per mažai maisto gauna?Nes šuo aktyvus viskas tvarkoje...

Citazione | 5 anni fa
edited by

Tai kad šerti 2 kartus reikia ne vien didelių veislių šunis. Mažų veislių šunims tai irgi aktualu. Pas juos greitesnė medžiagų apykaita, jie greičiau sunaudoja tą maistą. Paskiau visokie energijos trūkumai prasideda... Aš prisilaikau tokio dalyko, kad negalima šerti šuns iškart po kažkokios labai aktyvios veiklos (nuo fizinio krūvio iki šėrimo turi praeiti bent 30 min), ir kaip veterinaras minėjo, negalima tik pašėrus vesti dūkti į lauką. Reikėtų bent valandą po šėrimo šuniui duoti ramybę. Kad jis pagulėtų, pamiegotų ir pan.

Citazione | 5 anni fa

Aliaska,o vemia putomis, geltonai ar nevirškintu, apvirškintu maistu, ? Koks šuo koks amžius?

Citazione | 5 anni fa

Vendigo, šiaip tai šunys iš plėšrūnų kilę jiems nėra baisu pabadavimas ir ėdimas vieną kartą turėtų būti norma, tačiau kai į selekciją įsikiša žmogus, tai gauname veisles kurias reikia šerti čiut ne kas šešias val., nes nukris gliukozės kiekis kraujyje,didelių veislių gink dieve neperšerti, nes skrandis apsivers, neduok dieve suleisk anglų buldogo kalę su stambesniu patinu be cezario nepagimdys ir t.t.

Citazione | 5 anni fa
edited by

Kiek žinau, anglų buldogai iš viso labai retai šuniuojasi be cezario, kiek teko girdėti.
Šiaip tai pamąsčius, šuns ir laukinio vilko gyvenimas labai skiriasi. Nors šunys ir kilę iš vilkų, bet tikriausiai daug lemia ir gyvenimo būdas. Vilkui gali tekti badauti ir savaitę, kol medžioklė bus sėkminga. Bet po sėkmingos medžioklės vilkas gali vienu prisėdimu suėsti iki 7 kg. mėsos. Šunų juk niekas taip nešeria. Ir judrumas labai skiriasi, vilkai neguli dienų dienas voljere ar ant sofutės. Kartą į savaitę padaryti šuniu iškrovos dieną (t.y. visiškai nešerti, leisti tik vandens lakti) yra sveika ir naudinga (nors aš šito nedarau savo šuniui). Bet visgi skaitau, kad suaugusį šunį reikia šerti ne rečiau kaip 2 kartus į dieną. Nebent šuo būtų šeriamas pagal RAW sistemą. Kas taip šeria, tai daugelis ėsti duoda tik kartą į dieną. Tai nežinau, šeriant vien žalia mėsa gal taip ir reikia. Bet sausu ar naminiu maistu geriau šerti 2 kartus į dieną. Žinau atvejų pas pažįstamus kai tik kartą per dieną šeriamam šuniui su laiku išsivystydavo įvairūs skrandžio sutrikimai.

Citazione | 5 anni fa

Kažkur veterinarinėje literatūroje skaičiau, kad šunys yra neėdę iki 60 parų ir po to pilnai atsistatę,be žymių pokyčių organizmui.

Devi essere collegato