Title

Ar esi tikras?

Forumas Batai šunims (175)

Batai šunims (175)

Agne  
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

na pvz mano suniui ir pastoviai sutruksta pedutes ir dar sutruke o tie visi tepaliukai taip greitai nepadeda todel uzsisakem batukus ir bandysim i lauka eiti su jais, jei suo nepripras tai zinoma nekankinsiu ir nedesiu

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

ispradziu suo nepripranta ir bando tos batus nukratyti bet mano nora siuo metu vaiksto puikiai su tom tapkutem jos nertos ir nagai gali islysti kiek sunkiau su rimtais zieminiais batukais

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

http://lt.uniteddogs.com/pic/506714
tapkutes noros padariau ir turi dabar

joks 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

nu jau per purvą šuniui kaip tik smagiau lakstyt, jiem jis tikrai netrukdo. taj tik dėl patogumo žmogui tie batukai šlapiu oru ;]] bet negi jūs gryžę iš lauko nenuplaunat kojų(jei šuo naminis)?;D taj tada man lb ydomu ;D
tepalai taj gerai kaj padeda, bet juk ne visada ;] tuo atveju bataj gerai, manau ;]

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

maniskei batai reikalingi tik kai labai saltas oras ir suledejusi zeme tada ji stovi ant triju kojyciu ir eiti nelabai nori na o batukai padeti keicia seip jie nera labai reikalingi tik saltesnemis dienomis

Justė 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

As tai irgi manau kad batus suniui tik mazam, tik rudeni ar ziema kai buna dumblas arba labai salta... Va praeita savaite eidama gatve kai tokia pagyvenus senute vedasi roveileri su batas, tai taip atsiprasant durnai atrode...

Gerda 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Na musu pažystami turi batus šuniui jį pratino nuo mažens ir dabar su jais laisviausiai vaikšto,laksto ir tikrai tai nesumažina bėgimo greičio ar panašiai.Naudoja juos kai lauke dumblas arba labai šalta.Kai šuo pripratęs tai iš tiesų visai neblogai,kaip kažkas čia sakė pėdutės neskylinėja ir pan. apskritai purvas daug mažiau į kambarį nešasi.Aišku ,jei tai šuniui kankynė tai neverta jų auti.
O dėl pardavimo šuniškų batų tai kikoj labai juokingai padaryta bent man .Juk šuo turi keturias kojas,o batus po du pardavinėja

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Aš ir norėčiau batukų žiemą kai daug sniego, nes Majai ant pėdučių ledai užšąla ir drasko paskui juos kol pati neatšildau ar kitaip `neišnaikinu` to sušalusio sniego...

Julija 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Na musu pažystami turi batus šuniui jį pratino nuo mažens ir dabar su jais laisviausiai vaikšto,laksto ir tikrai tai nesumažina bėgimo greičio ar panašiai.Naudoja juos kai lauke dumblas arba labai šalta.Kai šuo pripratęs tai iš tiesų visai neblogai,kaip kažkas čia sakė pėdutės neskylinėja ir pan. apskritai purvas daug mažiau į kambarį nešasi.Aišku ,jei tai šuniui kankynė tai neverta jų auti.
O dėl pardavimo šuniškų batų tai kikoj labai juokingai padaryta bent man .Juk šuo turi keturias kojas,o batus po du pardavinėja

o kur pirko jie savo batuikus?

Julija 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Na mes tai rimtai galvojam apie batukus tik žinom ,kad Kaue yra batukai ir gan geros kokybes bet tolokai nuo Ignalinos važiuoti tai gal žinote kur yra Vilniuje pirkti batuku ?

Daiva 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Anksčiau nebuvau pagalvojus apie batukus saviškei, bet kai atšalo, tai Keksiukei sunku vaikščioti, letenėlės šąla. Šiaip labai mėgsta sniegą, o dabar išeina ir bijo brist į pusnis, kelia letenėles ir drebina, reikaliukus savo sunku padaryti, gaila net vest į kiemą. Tai mums praktiškai kitos išeities nėra, tik batukus įsigyt Reikės iškoti arba pačiai pasiūti, žiūrėsim, kaip seksis su jais vaikščioti

Egle 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Mes taip pat turejom problema: anksciau musike grauzdavo pedutes (ako gali buti nervine liga ) daktarai israse tepalo minktinancio pedu odele-na ir nieko nesigaudavo, nes ji elementariai padedavo laizyti ta tepala nuo koju. Tikiu kad jos organizmui ji tikrai buvo ne i gera, o jokiu batuku...savadarbiu ji nei minutes neislaikydavo ant koju-nuitraukdavo is kart. Aciu dievui praejo jos tas ipratis. O atejus ziemai susidurem su sniegu ir druska ir tt. Kietas sniegas po kokios lijundro tai jai tikra kancia...iki kraujo pedutes nuidauzo....taip kad specialus batukai tikrai pravertu. ateiti tikrai zadu isigyt.

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Manau gal ir gverai butu, nes megvstam su suniu pasivaiscioti, jam gvreit sala letenytes tai manau bent kiek susildytu

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Manau gal ir gerai butu, nes megvstam su suniu pasivaiscioti, jam greit sala letenytes tai manau bent kiek susildytu

Simona 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

As tai irgi manau kad batus suniui tik mazam, tik rudeni ar ziema kai buna dumblas arba labai salta... Va praeita savaite eidama gatve kai tokia pagyvenus senute vedasi roveileri su batas, tai taip atsiprasant durnai atrode...

Nu ir?? Man durnai atrodo,kai jorkai su suknelėm rengiami, bet dėl to nesakau,kad drabužiai tik dideliems šunims

Goda 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Batukai buva ivairus, bet mano manymu ju reikia tik parodiniaims suniukams, arba tiems kas turi kokiu nors problemu, nebent buna visada sausas oras. Juk ir zmonem nebutu smagu su kojinem viksciuoti lauke.

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Batukai buva ivairus, bet mano manymu ju reikia tik parodiniaims suniukams,

O kodėl tik parodiniams? Ką jie kitaip daro negu nedalyvaujantys parodose šunys? Įdomiai čia susakei...
O jeigu paprastam šuniui,netgi beveisliui,šąla kojos lauke,tačiau prioblemų irgi neturi,tai jam jau nereikia batų,nes jis neparodinis?
Konkretizuok,nes keistai skamba "tik parodiniams".

Ilona 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Aš manau, kad goda9 turėjo galvoje tuos šunis, kurių letenos labai plaukuotos (pvz.: Afganų kurtai) ir parodose prieš ringą, kad kailis nesusiveltų ar nesušlaptų, uždedami batai.

Asta 
Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

man atrodo, kad mažoms veislėms batukai žiemai reikalingi, kaip ir rūbai. Pripratusiam šuniukui jokio streso, nešąla, neskylinėja pėdutės

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

Batai?
Keista...
Nu nebent, kad kokjos nesutruktu ar kazkas pns..

Turite būti prisijungęs