Title

Ar esi tikras?

Forumas Nuodai katėms ir šunims (38)

Nuodai katėms ir šunims (38)

Cituoti | prieš 9 metų
redagavo

Bet,zinau dar luinksma video (bet cia ne i tema ) www.pipi.com

Cituoti | prieš 9 metų
redagavo

Tikrai yra tokiu nuodu!Jie neskirti specialiai gyvunams bet savo paskirti atlieka puikiai.Yra tokiu kuriu nereikia net suesti-uztenka ikvepti ir gyvunas krenta iskarto negyvas prie seimininku koju.Taip buvo Kaune vieno daugiabucio kieme kur pradejo kristi i kiema isvesti suniukai ir kates.Augintiniai mirdavo iskarto priristi prie pavadelio.Seimininkai isgyveno tikra siauba.Po to zmones suzinojo kad viena to namo kaimyne dirbo kailiu fabrike ir is ten parsinesdavo kazkokios chemunes medziagos naudojamos kailiu isdirbimui.Ji islaistydavo kiema ir taip "kovojo" su to kiemo gyvunais.Tai tesiasi kol viena moteris vietoi to kad palaidoti savo katyte ja nunese i toksikologijos laboratorija.Toksikologai nustate nuodus.Per namo gyventoju susirinkima mano prietelka papasakojo apie tyrima.Mirtis gyvuneliu baigesi.Kaimynei nieko nebuvo nes nepagautas -nevagis.Bet daugiau niekas sunu ir kaciu tam kieme nenuodija

Cituoti | prieš 9 metų
redagavo

Esu girdėjus, kad skanukus ar kaulus į žiurkių nuodus išvolioja ir bando duoti šunim arba numeta kur žolėse, kad koki palaidi šunys apsinuodytų, o gal net ir mirtinai nusinuodytų.
Manau taip elgiasi senyvesni žmonės, kuriuos erzina kaimynų šunys [butuose] kurie pasak jų amžinai loja, teršia ir pan...
Siaubinga kaip taip elgesi žmonės...

Cituoti | prieš 8 metų
redagavo

tfu tfu tfu dar to truktu kad pas mus kieme tokios bobuciu nesamones prasidetu niekam nelinkiu

Cituoti | prieš 8 metų

Baisu...Seniai buvo apsinuodijęs mano šuo Džesis (kolis) Lauke buvo suradęs kaulą,ir suvalgė,o tas žiurkių nuodais apnuodytas buvo... Graudu man kalbėt apie šią temą,tai geriau jau neberašysiu.

Cituoti | prieš 8 metų

Padėkit ,prašau! Mano suo neseniai suvalge ziurkiu nuodu ,dabar yra energingas ir t.t ,davem gert ,pavalgyt ka nors ant virsaus ,bet bijau ,asaros bega ,nezinau ka daryti ,patarkit ,prasau!!!

Cituoti | prieš 8 metų

Kokie dar patarimai pas veterinarą greit! Suraskit greit per internetą budinčia veterinarijos gydykla ir skubiai veškit!

Cituoti | prieš 8 metų

Na visa beda ,kad mes ne didmiesty gyvenam ,o paprasciausiai Skuodo rajone kur net veterinarijos kliniku ner! Bet neesme ,paklausiau tecio ki9ek nuodu dejo ,paziurejau ant pakuotes koks pavadinimas panarsiau internete ir ten raso jog nuo tokio kiekio net pele vargiai mirtu. Patikekit ,vos infakto negavau ,kai pamaciau jog nuodu nebera... Bet iskart patariu visiems jog patekus i tokia situacija nepulkit i panika!!! Reikia VISKA ISSIAISKINTI APIE NUODUS IR TADA IESKOTI KOKIU PRIEMONIU IMTIS!!! SVARBIAUSIA NEPULTI I PANIKA!!!!!!

Cituoti | prieš 8 metų

Na jeigu jau nėra tap baisu tai stėbėkit šunį tačiau ryt vistiek užvažiuokit iki veto!

Nesamonė, kam iš vis yra sukurti tie nuodai? Žiurkėms dar suprantu, bet šuniški....

Cituoti | prieš 8 metų

Pas mus kaimynai kažkokias nesąmones amžinai po langais mėto,o Stilas kažkada suvalgė kai nepastebėjau,tai vos plaukų nenusiroviau.. Ačiū Dievui nieko neatsitiko ...

Cituoti | prieš 8 metų

Įdomi diskusija..Vieną ką žinau, kad iš vet klinikos tokio dalyko tikrai negausi.....(ta prasme nuodų) Autonazija vykdoma tik pasirašius augintinio savininkui.. Kažkaip įsigudrina žonės savais metodais "linčo teismą daryti.." Baisu kai tokie dalykai darosi.....

Cituoti | prieš 8 metų

Taigi nuodyti gyvūnus nereikia net spec nuodų, dabar bet kuriuose namuose galima rasti krūvas cheminių priemuonių, kurios gali būti mirtinai pavojingos gyvūnams. Tie patys plovikliai, valikliai, makiažai ir pan.

Cituoti | prieš 8 metų

PAs mūs VA nunuodyjo kaiminai, dave mesos su nuodais ir ji mirė

Cituoti | prieš 7 metų

Negaliu pakęsti tokių šlykščių žmonių, kuriems ranka nesudreba šuniui ar katei, nuodų paduot. Juos tik į pragarą ištremt.

Prie mūsų laiptinės yra daug kačių, kačiukų bei katinų. Jie alkani, kūdi, ėsti nori, ir visur ieško maisto. Gyvena prie mūsų, kitų gretimų laiptinių, ir ten atsiveda palikuonių. Deja, kitiems žmonėms, tai nepatinka. Atseit- "Smirda". Kas labiausiai smirda pasaulyje- tai tik jie, kartą taip ir buvau pasakiusi, kai trūko kantrybė. Niekas kačių nemaitina, tik aš viena visuomet atnešu ėdalo, aprūpinu ėdesiu visuomet. Kitiems kaimynams tai nepatinka, bet man nė motais ką mano kiti, man svarbu, kad katės būtų sočios.

Buvo labai gerai, kol viena kaimynė nenunuodijo kačiukų, kurių katė nesenai susilaukė. Visi kačiukai ir katė- nudvėsė, vien tik dėl tos bobos. Baisu. Kvietė ten ir policiją kiti kaimynai, bet nieko jai neatsitiko, net baudos nesumokėjo.

Cituoti | prieš 7 metų

Na mano drauges mociiuitės katina bandė visi kaimynai nunuodyti, bet nepavyko

. 
Cituoti | prieš 7 metų

Katukas gimė po laiminga žvaigžde : ))))

Cituoti | prieš 7 metų

Ohh tie visi nuodai tai skamba tikrai ne kažką

Turite būti prisijungęs