Title

Vai tu esi pārliecināts?

Forums Suņu skolas (51)

Suņu skolas (51)

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Kāds lūdzu nevarētu pateikt kur Dobelē vai Jelgavā ir suņu skola.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Un pie reizes piemest kur Ventspilī ir ! )

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Jelgava - Pantelejevs Sergejs. Nr 29185208

Piedod Venstpili nevienu nezinu

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

cik piemeram maksa sunu skola? man ir pundurpin4ers

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Varētu būt 3-5 LVL par 1 stundu (Rīgā).

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

skaidrs un cik stundas jaanjem vienaa reizee un cik biezi?

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Mēs ņemam vienu stundu vienu reizi nedēļā - mūsējai pilnīgi pietiek. Ja ir ilgāk par vienu stundu, tad kucēns ātri nogurst. 2 h parasti ņem juniori. Kad viņai bijai 4 mēneši, tad jau pēc pusstundas viņa bija pārgaurusi, tagad ir OK.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Manuprāt ar 1 reizi nedēļā pilnīgi pietiek, jo galvenais ar kucēnu jums pašiem nodarboties katru dienu pa 10-15 minūtēm, atkārtojot visas komandas + ikdienā/sadzīvē mācīt pildīt komandas. Skolā jums tikai parāda, kā to darīt, pa īstam kucēnd mācās dzīvē. Vairāk nodarbības iesaku ņemt pirms izstādēm un eksāmena, ja jums tāds būs.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

nu paldies ka visu pastaastiiji savaadaak no taa neko nezinaaju

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

vienmēr lūdzu.

Ieva 
Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Varbūt šajā apkārtnē (Jelgava, Dobele, Ozolnieki) ir skoliņa mazajiem sunīšiem ar? Jorkiem!
Savādāk uz Rīgu jābraukā...

Dita 
Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Klau varat man Papilonam ieteikt labu suņu skolu bet rīgā. Es gāju pie vienas loti labas.. bet tagad gribu latviešu valodā iet... Varat kādu labu ieteikt??? Man vajag pirms istādes vnk aizeit atcereties

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Pļāvniekos Saharova ielā ir LKA klubs Favorīts Plus. Man patīk treneres Ērika un Nataša - viņas vada gan RUS, gan LV valodās + ir mazo šķirņu sunīšu grupas. Varbūt jums vajag kādu LKF klubu?

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Favorīta kluba telpās ja nemaldos vel nodarbības vada arī Ludmila, viņa ir kinologs-instruktors-eksperts. ļoti labi pārzin dekoratīvās, mazās suņu šķirnes Ja vajag varu iedot tel. numuru.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Ludmila tiešām laba trennere, kaut gan trenējamies pie dažādiem treneriem Favorītā.

Dita 
Citāts | pirms 8 gadi
edited by

ja es esmu no ta kluba un zinu ka tur ir, vienkarsi man no ziepniekkalna ļoti tālu sanāk braukt. a kāds tuvāk nav??? es zinu centrā tur ir tāda laba trenere veca kundze.... bet es gribu latviešu valoda.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

es vel zinu labas nodarbības ārā- mežiņā pie jūras Jūrmalā. Kinologs Anita Mežapuķe. Ja vajag, varu iedot arī viņas nr.

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Kad dzīvoju Ziepniekkalnā ( man bija bīgls ) vedu viņu 6dienās uz Ziepniekkalna mežu - bija laba kinoloģe, bet nestrādāja Oficciāli.. Bija gan krančuki, gan mini sunīši ar lielisku exterjeru... Maksāju 5 ls par nodarbību ( 1h ) Nezinu, gan vai vēl notiek, jo tas bija pirms vairāk, kā 3 gadiem. Ir labs, bet ne tik populārs kinologs Olainē. Izbrauc uz mājām. Evelīna Susure - Aleksandroviča. Gan LV gan RUS valodā. Tagad cik zinu ir dekrētā un atsāks strādāt no oktobra.. Savu Jorka meiteni arī vedīšu pie viņas. Maksā - vizīte mājās 7ls / h. Manu Toju arī mācīja

Dita 
Citāts | pirms 8 gadi
edited by

A tu man vari pateikt ziepniekkalnaa kas strada kinoloģes nr.?

Citāts | pirms 8 gadi
edited by

Telefons bija 22426565, bet pašlaik saka, ka telefons atslēgts.. Aizstaigā no rīta 6dien vai 7dien līdz tam mežiņa un paskaties vai nenotiek tā mācīšanās

You have to be logged in