Title

Jesteś pewien/pewna?

Forum Koerte sõbralikud söögikohad? (30)

Koerte sõbralikud söögikohad? (30)

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Kas Tallinnas on söögikohti, kuhu saaks oma lemmiku kaasa võtta?

Dmitri 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Ma arvan et ei ole!

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Kindlasti on, vähemalt välikohvikud peaks lubama. Kunagi tehti mingis ajalehes/ajakirjas isegi selline uuring. Suht palju lubati. Mõtlesin ka nädalavahetusel, et prooviks, aga jalutuskäik läks niigi pikaks, ei hakanud proovima. Pealegi kutsikaga ei saa õigeid tulemusi, ootan kuni suureks kasvab.

Siim 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by
Siim 

No ma siis copyn teile koertekoja foorumist, kus on koertega olla lastud:

Tallinnas

Pubid
 Texas
 Woodstock
 Hell Hunt
 Nimeta baar
 Rebasemäe
 Madisson grill ja baar

Restoranid
 Bakuu
 Olde Hansa
 Karl Friedrich
 Kullassepa kelder
? Pegasus (restoran, baar)

Kohvikud
 Molly Malones
 VS
 Kompressor
 Maiasmoka
 Olümpia
 Sõõrikukohvik
 Angel
 Kalevi Jahtklubi
 K.Viik shokolaadikohvik
? Chocolaterie
? Madmoiselle

Mäo
 Sämmi grill (restoran)

Viljandi
 Suur Vend (pubi)

Tartu
 Crepp (kohvik)
 "Hansa Talli" Hansa Hoov (kohvik)
 Zeppelinis Hiina (kiirtoidukoht)
 Zavood (pubi)
? Maailm (restoran-klubi)
Ja no ma usun et ka koera suurusest oleneb üsna palju, kas lastakse või mitte. Minge proovige järgi

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Praegu teeme üle-eestilist uurimust sel teemal, et kuhu koertega pääseb, kuhu mitte.
Lähikuudel peaks tulema põhjalikum ülevaade - hetke seisuga võin aga öelda, et kui viisakalt käituda ning enne "Strandbergi-moodi-sissejalutamist" kohapealt korrektselt luba küsida, siis ca 90% paikadest lubavad koera söögikohta.
Loomulikult peab koer end korralikult üleval pidama, ei tohiks teisi külastajaid segada ega enda ümbrust ära reostada.

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

crack: kas teete seda testi ikka ilma diskrimineerimata, ehk siis suure koeraga? Pisikesega ei pruugi õigeid tulemusi saada.

Liina 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Ma usun, et marko teeb uurimust oma samojeediga
Samojeedid ikkagi päris suured koerad.
Edu!
Ise pole veel koeraga kuskil kohvikus ega sellises kohas käinud ainult kohalikus poes sees

Maria 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Ei tea kuidas teistes restoranides aga näiteks mina ei kujuta ette kuidas ma mahuksin ära oma dobermanniga Olde Hansa restorani ! Seal koguaeg hullult inimesi ja ruumi ka vähe...

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Ei tea, kas samojeediga ka just õigeid tulemusi saab, on teine sellise pehme armsa jääkarukese moodi, peaks rottweileriga minema, et kindel olla.
Igatahes kui mu saksa lambakoer suureks kasvab, siis on testima minek.

Liina 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Eks kui ma enda koeral bubeka ea üle saan võib ka kontrollima minna, ta ju päris sakslase või rotweileri moodi.

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Kohvik Moskva välikohvikus käisin mullu suvel oma mopsiga pidevalt,sees ei proovinud ega tahtnudki.
Chokolateries olen ka tihti käinud,seal on omanikul emane retriiver Barry,kes seal ka pidevalt patseerib ja kundedelt palukesi pommib kui peremees ei näe.
Laine kohvikusse lPronksi ja Tartu mnt.nurgale lasevad ka koeraga ja sõõrikukohvikusse.
Karl Friedrich on hea uudis,ise poleks end sinna koeraga asutanud,nüüd mõtlen minna.

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

NJah..eks ma kungi oma bernhardiiniga hakkan ka proovima

Evi 
Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Tahaks ka Tartus ära proovida, kuhu saame oma malamuudiga ja kuhu mitte. Zavoodis ju oleks iseenesest päris lõbus, eriti hilistel õhtutundidel
Aga ega enne julge, kui käitumine 5+ Kujutan ette, et kui praegu minna, siis Wolfie sööb ilma süümekateta kõigil söögid nina eest ära. Kalliks läheb see lõbu..

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

Aga ega enne julge, kui käitumine 5+ Kujutan ette, et kui praegu minna, siis Wolfie sööb ilma süümekateta kõigil söögid nina eest ära. Kalliks läheb see lõbu..

Oi jummel, see jutt pani nüüd mõtlema. Kui keegi plaanib oma koeraga minna, siis palun olge kindlad, et koer hästi käitub. Sõbralikult meelestatud restoranipidajad võivad muutuda koeravaenulikeks, kui sõnakuulmatu kuts neile tuuakse, eesmärk oleks ikkagi võimalikult paljudele kohtadele koertega seoses meeldivaid kogemusi anda. Evi on selles osas tubli, et ootab, kuni kuts käituma õpib.

Cytuj | 3 miesięcy temu
edited by

jah..koer.käitub.mul.hästi..
aga.see.suur.saba..vaat.sellega.raskeks

Cytuj | 2 miesięcy temu
edited by

Moskva kohvikusse saab koeraga sisse ka, aga koer peab olema väikest kasvu.

Cytuj | 2 miesięcy temu
edited by

See oleneb ju koera kasvust ja käitumisest, mind on koeraga lastud paljudesse kohtadesse, kuhu tegelikult koeraga sisenemine keelatud. Minu koer on nii väike, et ükski turvamees pole isegi viitsinud sõimama tulla.

Cytuj | 2 miesięcy temu
edited by

heh,moskvas öeldi mulle et koduloomadega ei tohi,kuigi minu meelest oli see turvamees pigem yx koduloom väga ebaviisakad oldi meiega seal. ylisõbralikud oldi meiega aga angelis kus toodi kutsale söök ja jook enne kui mulle samuti texas ja muud taolised pubid suhtuvad hästi,kohvik pärnus,mõlemas silkis ja pegasuses tervitatakse ka kutsasid. Kullasepa tn silkis tervitati ka dobermanni

Katre 
Cytuj | 23 dni temu
edited by

minu kuts on küll suur ja üpriski sõnakuulelik aga praegu tal karvavahetuse aeg aga kui läbi saab siis kindlasti lähen tema käitumine on tõesti 5+++++

ainult teised koerad kes tema peale urisevad ei meeldi

Katre 
Cytuj | 23 dni temu
edited by
Katre 

angelis kunagi käisime ja seal on tõesti väga hea olla

Musisz się zalogować