Title

Jesteś pewien/pewna?

Forum Karma Teo (15)

Karma Teo (15)

Ela 
Cytuj | 7 lat temu

Moja mama kupiła ostatnio Bajeczce nową karmę-Teo.Bajce smakuje i myśle że jest zdrowa,a wy co o niej myślicie???

kinga 
Cytuj | 7 lat temu

Nie wiem jaka jest czy dobra cczy zła ale warto zapytać weta co on o niej sądzi

Ela 
Cytuj | 7 lat temu

Właśnie pytam się tych co wiedzą cokolwiek o tej karmie.Ale zapytam przy okazji.

ivonix 
Cytuj | 7 lat temu
edited by
ivonix 

To zwykła marketówka lepiej zainwestuj w coś lepszego, ma chyba 4% mięsa. Z tego co pamiętam Twoja mama jest weterynarzem to powinna umieć czytać skład karm.

Cytuj | 7 lat temu

Ja uważam że każda karma dla psa, która nie jest "made for tesco" lub z najniższej półki, nie powinna być zła. Mój wet mnie straszył, że karmy typu pedigree i chapi to śmieci, trucizna dla psa i kazał kupować tylko Eukanube. Ami nienawidzi Eukanuby i nie chciał tego jeść, a pedigree zmieszane z chapi je od 5 lat (i żyje!). Tak więc myślę, że skoro twojemu psu smakuje i nią nie wymiotuje, ani nie ma po niej biegunki to wszystko jest ok.

No chyba, że jej skład budzi podejrzenia, tak jak pisze ivonix

Cytuj | 7 lat temu

DogsFans pediegree też budzi podejrzenia nie wiem czy wiesz ale ta karma ma 4% mięsa a niby są tak miękkie i pełne mięsa. To same barwniki i konserwanty. Pełne są chemii.

Czy człowiek jedzący 5 lat hot dogi będzie zdrowy ? będzie na takiego wyglądał, będzie żył ale może mieć raka lub inną chorobę żołądka

Cytuj | 7 lat temu

Ami nie jest otyły, ma formę, białe ząbki, nigdy nie jest ospały, nigdy nie był chory. Znam wiele osób które karmi swoje psy pedigree czy chapi i ich psy sa zdrowe i szczęśliwe.

A poza tym co hot dogi mają do psiego jedzenia? Przy okazji od hot dogów nie dostaje się raka

Cytuj | 7 lat temu

chodziło mi o przykład.... Zamiast hot dogów do np. zupki z amino z knora to sama chemia.

Ela 
Cytuj | 7 lat temu

Po pierwsze:Twoja mama jest weterynarzem to powinna umieć czytać skład karm. Moja mama mówi ,że jej nie zaszkodzi i nie możliwe żeby pies dostał choroby od jakiejś karmy,bo ona sama kupiła karmę Teo dla Bajki. Po drugie:Czy człowiek jedzący 5 lat hot dogi będzie zdrowy ? będzie na takiego wyglądał, będzie żył ale może mieć raka lub inną chorobę żołądka Bajka nie je tylko karm oprócz tego je gotowane jedzenie,marchewki sałatki owocowe i warzywne no i takie tam.

Kasia 
Cytuj | 6 lat temu

karma tak jak większość marketówek zawiera dużo że tak powiem chemii. Trzeba patrzeć na skład bo jak jest napisane "mięso" to są to mięśnie etc, a jak jest napisane "produkty pochodzenia zwierzęcego" to karma zawiera zmieloną sierść, chrząstki, oczy, ozory, ścięgna etc"

Cytuj | 6 lat temu

karma teo jest dla kotów ale mój psiak bardzo ją lubi więc podjada ją kotowi. Karma jest tania a co za tym idzie ma trochę gorszej jakości składniki a także n. zmielone pazury itd. Napisała o tym wyżej hellokally

Kasia 
Cytuj | 6 lat temu

z tego powodu nie daję już mojemu psu tych pasków mięsnych z pedigree, jak je dzieliłam, to normalnie bł tam włos.

Cytuj | 2 lat temu

Nie polecam!!! Kupiliśmy puszkę tego całego teo, po zjedzeniu psiaki ledwo żyją. Pobudziły cały dom, wszędzie nazwymiotowane i zbiegunkowane masakra. Nigdy więcej tych śmieci

Cytuj | 2 lat temu

hejka jestem nowa

Cytuj | 1 rok temu

ja mojemu daję tylko naturalną karmę Doctor Dog, zamawiam z ich strony internetowej, nie zawiera sztucznych mączek

Musisz się zalogować