Title

Jesteś pewien/pewna?

Forum Bobteilas (50)

Bobteilas (50)

Agnė 
Cytuj | 8 lat temu
edited by

''Išvaizda
Bobteilai yra dideli, taisyklingų proporcijų, judrūs, turi gausų gauruotą kailį. Kūnas raumeningas. Šuns akys gali būti mėlynos, rudos arba viena vienos, o kita kitos spalvos, nosis didelė, juoda. Šių veislių šunys gimsta be uodegos arba uodega būna nukertama. Bobteilų kailio spalvos būna: pilka, žila, žydra arba žydra taškuota su baltomis dėmėmis arba be jų.
Priežiūra
Šį šunį reikia kasdien šukuoti šepečiu, kartą per savaitę - dar ir šukomis, antraip kailis susivelia. Reikia valyti ausis, iškirpti iš jų plaukus. Taip pat reikia laikas nuo laiko patrumpinti nagus ir per vešlius plaukus tarpupirščiuose. Parodoje labiau vertinamas šuo, kurio užpakalis aukštesnis už pečius, todėl kartais ši ypatybė pabrėžiama. Kartais, jei neketinama skirti pakankamai dėmesio kailio priežiūrai, šie šunys apkerpami.
Charakteris
Nuovokus, lengvai prisitaiko prie bet kokių sąlygų, meilus, sumanus, ne per daug budrus, smarkus, paklusnus, nepiktas, ištikimas šeimininkui ir jo šeimai.
Dresūra
Bobteilą reikia dresuoti švelniai ir nuosekliai. Šis šuo nori įtikti šeimininkui ir retai užsispiria, todėl tinka ir nepatyrusiam žmogui. Kadangi bobteilo kailio priežiūrai reikia skirti daug laiko, patartina pratinti jį prie šukavimo nuo mažens. Antraip gali iškilti sunkumų, kai šuo paaugs ir sustiprės.
Elgesys su kitais gyvūnais ir žmonėmis
Bobteilai draugiški kitiems šunims, kambariniams gyvunėliams, vaikams, svečiams.
Mankšta
Bobteilas turi daug judėti,bet neapvers namų aukštyn kojom, jei kokią dienelę jį vedžiosite trumpai.Šis šuo dievina žaidimus su kamuoliu ir puikiai pasirodo įvariose šunų sporto rungtyse.

''

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Žeurei gražūs šunys ir draugiški ir mieli
Norėčeu tokio didžiulio augintinio

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Grazus, meili ,zavus ,bet pati nenoreciau augint tokio

Agnė 
Cytuj | 8 lat temu
edited by

Tikrai labai gražūs šunys ir tookie mieli Bet neauginčiau

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Gražūs šuniukai, bet tikrai neauginčiau

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Gražu iš šono pažiūrėt į tokius dičkius , bet pati tokio didelio šuns nenorėčiau augint Man jau per didelis

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Laabai gražūs ir tokie mieli.
Bet, ne, aš tokio nelabai noriu augint.

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Tokio nenorėčiau ir negalėčiau auginti, bet jie labai gražūs

Lina 
Cytuj | 8 lat temu
edited by

Oi kokie meškiai
Bet turbūt labai sunku tokį kailį prižiūrėt

Cytuj | 8 lat temu
edited by

O aš tokį auginau ir tikrai auginsiu ateityje

Cytuj | 8 lat temu
edited by

Man tai laabai grazus tokie minkstuciai meskinai atrodo

Cytuj | 7 lat temu
edited by

ot kokie pūkuotukai...

Cytuj | 7 lat temu
edited by

Svajonių Šuo

Cytuj | 7 lat temu
edited by

Kokie gražuoliai kudliukai

Cytuj | 7 lat temu
edited by

Nagi,kas jum yra? Kodel auginti nonorite?As tai kaip tik laaaaaabai noreciau!

Cytuj | 7 lat temu
edited by

Kas nenori tas yra pasidomėjas šia veisle Bobteilų kailio priežiūra tikrai nėra paprasta , beto jiems reikia daug judėti Pritariu jiems iš dalies, jei nebūčiau užaugus su bobteile tai ir aš nenorėčiau tokio pūkų kamuoliuko Bet kartą įsigyjąs bobteilą pamilsti šią veislę visam gyvenimui

Cytuj | 7 lat temu

o jie dideli?

Cytuj | 7 lat temu

Žiauriai graūs šūnys, tesiok įspudingi savo grožiu ir aš visai norėčiau auginti tokį pukuotuką taip pačiai kaip ir barzduotą kolį.

Cytuj | 7 lat temu

Labai faini �unys, i�vaizda man labai prilimpa ir sukelia prisiminimus... Charakteris irgi labai geras Nuostab�s �unys, kompanjonai, vaik� auk�s, pasivaik��iojim� draugai, taip pat kiek �inau labai i�tikimi ir prisiri��...

Man tai mielas.

Musisz się zalogować