Title

Вы уверены?

Форум Väike idee seoses videodega. (20)

Väike idee seoses videodega. (20)

Цитата | 8 лет назад
edited by

Nimelt videosid saab lisada ainult youtube-st, kui on ka ju eestlastel olemas toru.ee. Eelistaks siiski estimais, ning seega võiks olla vimalus ka sealt lisada videosid.

Цитата | 8 лет назад
edited by

Tegelikult päris hea mõte sest ma ei oskagi ise ühtegi videot youtubes teha!

Marju 
Цитата | 8 лет назад
edited by

Pole toru.ee-st kuulnudki!
Aga väga hea mõte, proovime ära, kas õnnestub ja oskan

Merily 
Цитата | 8 лет назад
edited by

Tegelt võiks hoopis nii olla, et ma saan oma arvutist otse panna siia video. YouTube´i ei lase mul Kalle videot üles panna ja nüüd see seisabki mul siin arvutis. Tahaks teistele kah näidata

Цитата | 8 лет назад
edited by

mul samam moodi kiilub see laadimine youtubes kinni ja tee või tina midagi edas ei tee, ja nii igakord. Toru.ee-s läheb paar minutit aega ja korras.

Perita 
Цитата | 8 лет назад
edited by
Perita 

tõesti, youtube juba jälle sõnaotseses mõtes paneb näkku... võiks nagu eestilehekülge ka lahkelt vastu võtta..

Цитата | 8 лет назад
edited by

See on hea mõte ,aga ma ei saa miskipärast seda videot üles laadida?
millles viga?

Annika 
Цитата | 8 лет назад
edited by

Tegelt võiks hoopis nii olla, et ma saan oma arvutist otse panna siia video. YouTube´i ei lase mul Kalle videot üles panna ja nüüd see seisabki mul siin arvutis. Tahaks teistele kah näidata

Olen nõus
Ma tegin kutsu.ee koertest ka videot, aga ma ei saa seda youtube`sse panna ja siis mul on ta ainult arvutis!

Annika

Цитата | 8 лет назад
edited by

Carolynzu118, kas toru.ee-sse ei saa üles laadida või youtube ? Ning kui toruga jama, siis kontrolli, kas sul on olemas flash või java. Ning kasutajaks tuleb ka registreerida. Toru.ee peaks olema nagi.ee seotud asi, ehk siis üks ja sama, ks piltidega, teine videodega.

Цитата | 8 лет назад
edited by

Ka nõus sellega, et võiks ka teisi keskkondi peale youtube kasutada! Toru.ee-sse on videosid palju kergem laadida .. nii, et ootame, mis moded sellepeale kostavad ..

Kristi 
Цитата | 8 лет назад
edited by
Kristi 

Kas toru.ee pole mitte Elioni põhine?(või oli see lutt) Juhul kui oli, siis seda varianti saavad kasutada ainult Elioni kliendid. Minu teada vähemalt kunagi oli, samamoodi nagu Starpump oli Starmani põhine. Muidugi võin ka eksida. Igatahes eestmaise eeslistamist pooldaksin kahe käega, kuid kuna tegemist rahvusvahelise portaaliga, siis youyube igast rahvusest lehekülastajale kättesaadav. Ma usun, et ka sellel põhjusel on youtube kaudu videote laadimine.

Цитата | 8 лет назад
edited by

Kuid siiski võiks vähemalt eesti poolepeal ka toru.ee olla valikutes. No ei meeldi mulle youtube, kus igaüks võib selle video realplayeriga alla tirida, natuke muuta ning endaomaks tunnistada.

Janne 
Цитата | 8 лет назад
edited by

Mina ei tea, mul tegelikult vahet polegi. Video tegemisega läheb tegelt kauem aega, kuid siiski, see, et toru.ee eestikeelne, seetõttu oleks seal tõesti parem. Aga aja mõttes mul ükskõik.Pooldan!

Gerda 
Цитата | 8 лет назад
edited by

Idee on väga hea !!

Gregor 
Цитата | 8 лет назад
edited by

hea idee , m6nikord youtube jamab , v6iks eestivideosaitidelt ka lisada .

Цитата | 7 лет назад
edited by

Mul on nüüd üks küsimus.
Nimelt kui ma lisasin video, siis kust ma seda siin vaadata saan?
No olen blond ei leia üles ja ei tea ka. Panin tähele et osadel on tutvustused videod, aga kui mul on lisatud sinna minu videodesse, siis kus kutsus ma seda vaadata saan?

Ragne 
Цитата | 7 лет назад
edited by
Ragne 

Mul on nüüd üks küsimus.
Nimelt kui ma lisasin video, siis kust ma seda siin vaadata saan?
No olen blond ei leia üles ja ei tea ka. Panin tähele et osadel on tutvustused videod, aga kui mul on lisatud sinna minu videodesse, siis kus kutsus ma seda vaadata saan?

Minu profiil -> vasakul pool on sinine menüü riba, kus on ka minu videod! Klikid seal peal ja seal sa siis näed oma videosi!

gaidi 
Цитата | 7 лет назад
edited by

Võiks olla küll toru.ee-st. Aga miks ei võiks olla hoopis nii, et saax laadida otse oma arvutist videosid nagu piltegi, see olex igatepidi mugavam ja video kvaliteet olex ka parem, kui see et kõigepealt pead video kuhugi mujale laadima ja siis saad alles siia tõmmata see kõik võtab ju nii palju aega..

Цитата | 7 лет назад
edited by

jah ma sellest saan aru Kupsis , aga ma pigem mõtlewin seda, kust teie seda näete või kuim ma näitekw külalisena btulen, kust ma selle leian

Цитата | 7 лет назад

Olen Kallekesega väga nõus.

Ты должен быть авторизован