Related image

Sveiki mano mieli draugai

Šiandiena gegužės 11 yra mano trejų metų jubiliejus Unitedcats / Uniteddogs!

Mano mama norėjo pradėti švęsti vakar. Vakar buvo labai gražus sutapimas. Mane draugas Ada iš Olandijos paglostė 5000 kartą. Tai buvo tarsi pirma graži staigmena.

Tai buvo nuostabūs trys metai UD/UC svetainėje. Aš turiu labai daug draugų. Aš gavau 5000 paglostymų. Jūs man padovanojote daugiau nei 4200 dovanų. Padarėte daug gražių nuotraukų. Aš buvau karalius 12 kartų įvairiose šalyse. Tai yra nepakartojami trys metai.

Svetainė yra nuostabi. Galėtų būti daugiau aktyvesnių draugų, nes kai kurie ateina ir vėl kažkur dingsta, bet tai nera svarbu. Svarbiausia, kad aš turiu daug nuostabių draugų ir viso pasaulio.

Tikriausiai jau visi žinote, kad aš turiu ne tik daug draugų. Aš turiu savo merginą Daisy. Tai nėra paslaptis, kad Daisy aš labai myliu. Mes su Daisy esame visur kartu. Daisy yra nuostabi ir nepakartojama.

Aš šiandiena gavau pirmas dovanas jubiliejaus proga. Aišku, kad tai buvo Daisy dovanos ir gražios nuotraukos. Taip pat šiandiena mama man padovanojo naują kamuoliuką. Išduosiu paslaptį, mama sakė, kad šiandiena aš gausiu šokolado. Tai bus šunų šokoladas, bet aš noriu tikro šokolado. Ką daryti, tiks ir toks šunų šokoladas, svarbu, kad duotų.

Nors tai yra mano šventė, mes esame liūdni, nes mus palieka tiek daug angelų. Tiesa, skaudžaiusias dalykas buvo tas, kad kai aš atėjau į svetainę, netrukus, į žvagždes išėjo mano geriausias draugas Maestro. Siunčiu jam bučinius į dangų ir tikiuosi, kad jis, ir kiti angelai prisijungs prie mano šventės.

Ačiū visi mano draugai, kurie trejus metus buvote kartu su manimis Uniteddogs/Unitedcats. Jūs esate nuostabūs. Aš jus myliu.

Thank you to all my friends who have been with me for three years Uniteddogs/ Unitedcats

You are awesome. I love youX

Woof Armanis

.

This is some, my friends

Daug draugų. Aciu Ritai (Armanis, Paterdalio terjeras)

Image result for uniteddogs

« Previous